|

پاسخ عجیب اوسمار درباره سه تازه وارد پرسپولیس

سرمربی برزیلی پرسپولیس احتمال بازیکنان جدید برای حضور در ترکیب اصلی را فاش نکرد.

لینک کوتاه کپی شد

اوسمار لاس ویه‌را، سرمربی برزیلی تیم پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با نفت و گاز گچساران حضور یافت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ او به سوالات خبرنگاران در این خصوص پاسخ داد.

بازی فردا؟

عصر همگی بخیر. ما فصل پیش توانستیم در جام حذفی قهرمان شویم، جام حذفی سختی بود. جام حذفی همیشه تیمها سورپرایز دارند و این فصل هم چنین اتفاقاتی داشتیم، مردم هم به خاطر همین سورپرایزها عاشق فوتبال هستند. تیم ما شکل خوبی در سه بازی اخیر پیدا کرده و این باوجود شکست مقابل آلومینیوم است. ما باید در 90 دقیقه نتیجه بازی را در بیاوریم، فردا هم بازی خوبی خواهد بود چون تیم نفت فوتبال بازی می‌کند و طرفدار ما قطعا این بازی را دوست خواهد داشت. امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم و نتیجه را آنطور که دوست داریم کسب کنیم.

استفاده از بازیکنان جدید در ترکیب اصلی؟

من در نشست خبری بعد از بازی ذوب آهن گفتم که همیشه حضور بازیکنان جدید چالش‌هایی دارد، هم برای کادرفنی و هم بازیکنان. ارتباطی که با بازیکنان جدید و قبلی هست، در یک بازی ساخته نمی‌شود. در تمرینات کم کم باهم وفق پیدا می‌کنند و مطمئنم هرروز بیشتر پیشرفت خواهند داشت و بیشتر سازگار خواهند شد. قبل از عید تقویم فشرده داریم و بر اساس تمرین امروز تصمیم خواهیم گرفت.

1996031

نظر شما در مورد درویش که گفته بود اوسمار مهاجمی معرفی نکرده؟

در مورد اینکه آقای درویش چه چیزی گفتند نظر نمی‌دهم. ما دنبال هر مهاجمی نیستیم و دنبال مهاجمی هستیم که در شرایطی که تیم ما هست، به ما کمک کند. نمی‌خواهم هر مهاجم آزادی را جذب کنیم، قصد داریم مهاجم جذب کنیم اما باید شرایطی داشته باشد که ما میخواهیم.

فردا بیرانوند بازی می‌کند یا رفیعی؟

ما هیچوقت در نشست خبری نباید بازیکنی که بازی می‌کند، اعلام کنیم. ما امروز تمرین خواهیم داشت و بعد از تمرین مشخص خواهد شد که چه کسانی بازی خواهند کرد.

انتظار داشتید نظرات در کوتاه مدت انقدر در موردتان مثبت شود؟

چه چیزی باید بگویم؟ دو راه است که در مورد تیم نظر بدهید، یکی چیزی است که همه می‌بینند و نتایج است. چیزی هم که کادرفنی می‌یبیند، کاری است که کادرفنی از تیم می‌خواهد و تیم به نحو احسن انجام می‌دهد.

سرمربی استقلالی رقیب - دربی دوم؟

مطمئنم که ایشان تمام تمرکزشان روی این است که تیم نفت را هدایت کنند و از حقوق تیم نفت حمایت خواهند کرد، نه استقلال.

اتفاقات رختکن فولادشهر و کاغذهای عجیب؟

قبل بازی اصلا نمیدانستم همچین اتفاقی افتاده و بعد از بازی فهمیدم. در برزیل هم همچین اعتقاداتی وجود دارد، ممکن است چیزهای زیادی پیش بیاید اما برای من نتیجه بازی با همچین مواردی تغییر نخواهد کرد.

1995918 1995917

فلسفه بازی شما نسبت به یحیی گل‌محمدی؟

فصل پیش ما سه قهرمانی به دست آوردیم و هیچ ایرادی به طرز بازی و حمله و... نمی‌توانیم بگیریم. وقتی آقا یحیی بودند، ما همیشه این فلسفه را داشتیم که توپ را به دست بیاوریم، حمله کنیم و گل بزنیم. سعی می‌کنیم از نقاط قوت بازیکنان استفاده کنیم که بتوانند در حملات بهتر کار کنند.

اما رویکرد شما هجومی تر نیست؟

در فوتبال باید تعادل داشته باشید و همانقدری که خوب حمله می‌کنید، خوب دفاع کنید. چیزی که در این چند بازی دیدیم.

در مورد مسائل مالی و نارضایتی بازیکنان؟

هرکسی که کار حرفه‌ای انجام می‌دهد حق و حقوقی دارد. ما همیشه در چارچوب داخل زمین سعی می‌کنیم کارمان را به نحو احسن انجام بدهیم، بخش مالی و اینطوری را به سرپرست تیم، هیئت مدیره و مدیرعامل واگذار کردیم تا تمرکز بیشتری روی چارچوب تیم داشته باشیم.

چرا مشکی پوشیدید؟

من رنگ مشکی را خیلی دوست دارم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها