|

استقلال می تواند راهی لیگ قهرمانان آسیا شود؟!

استقلال چند بدهی بین المللی دارد.

لینک کوتاه کپی شد

فصل گذشته استقلال به این دلیل که نتوانست بدهی به استراماچونی را تا ۱۱ فروردین پرداخت کند، از حضور در مسابقات باشگاهی آسیا با رای فدراسیون فوتبال کنار گذاشته شد و این بار هم در آستانه نزدیک شدن به این تاریخ باشگاه استقلال با یکی دو رای قطعی مواجه شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ یکی از آراء پرونده تیم سانتاکلارا است که با دیرکرد آن ۵۰۰ هزار یورو شده است. از سویی باشگاه استقلال در پرونده عزیزبک آمانوف هم با رای فیفا مواجه شده است و باشگاه استقلال برای اینکه در فصل آتی شانس حضور در لیگ نخبگان آسیا را به دست بیاورد، باید تکلیف این پرونده‌ها را مشخص کند. به همین بهانه باشگاه استقلال به فیفا نامه زده است و از فدراسیون فوتبال جهان خواسته است این بدهی‌ها را از محل مطالبات باشگاه استقلال پرداخت کند.

باشگاه استقلال از فیفا خواسته است به این باشگاه کمک کند تا این پرونده‌ها را مختومه کند تا برای دومین سال متوالی شانس حضور در مسابقات باشگاهی آسیا را از دست ندهد. فیفا به تازگی از محل مطالبات باشگاه استقلال دستمزد دستیاران ریکاردو ساپینتو را پرداخت کرده است.

باشگاه استقلال در حالی چنین درخواستی را مطرح کرده است که پیش تر فیفا از باشگاه‌ها خواسته بود برای پرداخت بدهی‌های خود روی مطالباتی که در فیفا دارند حساب باز نکنند. البته این راه بهترین مسیر برای وصول مطالبات از فیفا است، به این خاطر که فیفا به دلیل تحریم خزانه‌داری آمریکا به حساب ایرانی پول واریز نمی‌کند. باید گفت درخواست باشگاه‌های ایرانی از فیفا برای پرداخت بدهی‌های بازیکنان و مربیان خارجی استثنا است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها