|

(عکس) اقدام عجیب چند روزنامه درباره تیم ملی فوتبال ساحلی!

چند روزنامه‌، روزنامه‌های نزدیک به دولت در کنار چند روزنامه نزدیک به طیف اصلاح‌طلب افتخار آفرینی تیم ملی فوتبال ساحلی را نادیده گرفتند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران عصر روز گذشته در دوبی و در دیدار رده‌بندی جام ملت‌ها به مصاف تیم بلاروس رفت و در دیداری برتر و یکطرفه با نتیجه ۶ بر یک به برتری رسید و برای دومین بار در تاریخ، عنوان سومی این تورنمنت را ازآنِ خود کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ اگرچه این اتفاق مهم و ارزشمند در مجموع آنطور که باید و شاید مورد توجه رسانه‌ها قرار نگرفته، ولی با این وجود، تعدادی از روزنامه‌ها با بازتاب دادن این اتفاق در صفحه نخست و صفحات ورزشی، کار مهم ملی‌پوشان ایران را مورد قدردانی قرار دادند. البته که این موضوع درباره روزنامه‌های کیهان، ایران و ایران ورزشی که رابطه نزدیکی با دولت دارند، دیده نمی‌شوند. هر سه روزنامه ظاهرا به طور آگاهانه‌ای از کنار این دستاورد عبور کرده‌اند چراکه بعضا اخباری که بعد از خبر عنوان سومی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران منتشر شده را در صفحات امروزشان بازتاب داده‌اند، ولی خبری از موفقیت تیم ملی فوتبال ساحلی ایران نیست. اینکه چه سیاسیتی پشت این نادیده گرفتن وجود داشته، احتمالا از آن دست موضوعاتی است که با واکنش روزنامه‌های مذکور، امروز و فردا، همراه باشد.

در کنار این مورد چند روزنامه نزدیک به طیف اصلاح‌طلبی از جمله اعتماد و هم‌میهن هم چنین دستاورد مهمی را در صفحات منتشر شده امروز نداشتند و به نظر می‌رسد آن‌ها هم فردا نسبت به چنین مهمی واکنش نشان دهند.

(عکس) اقدام عجیب چند روزنامه درباره فوتبال ساحلی

(عکس) اقدام عجیب چند روزنامه درباره فوتبال ساحلی

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها