|

خبرنگاران باید از شجاع خلیل زاده عذرخواهی کنند!

به دنبال درگیری خلیل‌زاده با خبرنگاران، نصیرزاده ضمن محکوم نکردن رفتار بازیکن تیمش، بعد از چند روز می‌گوید خبرنگار باید عذرخواهی کند!

لینک کوتاه کپی شد

به دنبال درگیری شجاع خلیل‌زاده با خبرنگاران در پایان بازی با پرسپولیس پیش بینی می‌شد، مدیرعامل باشگاه تراکتور ضمن محکوم کردن رفتار بازیکن تیمش از جامعه رسانه عذرخواهی کند اما بعد از چند روز هوشنگ نصیرزاده می‌گوید خبرنگار باید عذرخواهی کند!

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از وقت صبح؛ او در واکنش به این اتفاقات این طور گفته است: «ما در تیممان ۲۷، ۲۸ بازیکن داریم و خوش اخلاقترین بازیکن ما شجاع خلیل‌زاده است. اصلا روزی که عصبانی شد، باعث تعجب ما هم شد. او آستانه تحمل بالایی دارد و همیشه بازیکنان ما را آرام می‌کند. شما دیدید که بازیکن حریف از شجاع دفاع کرد و همچنین دروازهبان یک تیم دیگری هم همینطور. باشگاه ما در این رابطه عذرخواهی کرد اما خبرنگاری که این موضوع را مطرح کرد و می‌خواهد به مدافع تیم ملی آسیب وارد کند، هم باید عذرخواهی کند.»
خب در شرایطی که مدیر عامل باشگاه از رفتار بازیکن تیمش دفاع می‌کند و کمیته انضباطی هم مماشات دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی‌ماند و شاید به زودی بعد از حمله فیزیکی محمد حسین کنعانی زادگان به یکی از تماشاگران این بار شجاع به خبرنگاران حمله کند!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها