|

واکنش رسمی باشگاه استقلال به اعتراض مدیرعامل ملوان به داوری!

استقلال در بیانیه‌ای به اعتراض مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی به داور دیدار واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال نوشت: «باشگاه استقلال در فصل جاری لیگ برتر همواره تلاش کرده شرایطی را به وجود بیاورد که داوران بدون فشار و استرس، با تمرکز بالا قضاوت کنند و نتیجه رقابت‌ها عادلانه باشد اما متاسفانه برخی باشگاه‌ها از هر اهرمی برای فشار آوردن به داوران استفاده می‌کنند. در آستانه بازی استقلال و ملوان بندرانزلی، مدیرعامل محترم باشگاه ملوان با انتقاد از انتخاب داور بازی، مدعی شده نگران داوری این بازی است.

این در حالی است که باشگاه ملوان میزبان بازی است و داور از استان همجوار گیلان یعنی مازندران برای قضاوت بازی انتخاب شده و این شیوه انتخاب، مسبوق به سابقه است. باشگاه ملوان در شرایطی خود را نگران داوری بازی فردا نشان می‌دهد که استقلال هفته گذشته در تقابل با صنعت نفت آبادان از اشتباهات داوری آسیب خورد و اگر تیمی باید نگران داوری باشد، بی‌شک آن تیم استقلال است اما باشگاه استقلال اعتقادی به اعتراض پیش از بازی و تحت فشار قرار دادن داوران ندارد.

باشگاه استقلال امیدوار است تیم داوری بدون توجه به این فشارها قضاوت عادلانه‌ای داشته باشد و کمیته محترم داوران نیز مراقب این تحرکات باشد.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها