|

جزئیاتی تازه از روند انتقال امباپه به رئال مادرید

باشگاه رئال ظاهراً برای رسیدن به توافق نهایی با ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن فاصله چندانی ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

اشگاه رئال مادرید که در تلاش است تا برای تابستان پیش‌ رو خرید کیلیان امباپه را به عنوان بازیکن آزاد قطعی کند، مذاکرات خود با این بازیکن و البته مادر او را آغار کرده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ باشگاه رئال مادرید که پیش از این در تابستان‌‌های 2022 و 2023 به ترتیب با ارائه پیشنهادهایی به ارزش 200 میلیون یورو و 120 میلیون یورو تلاش‌های ناموفقی برای به خدمت گرفتن این ستاره فرانسوی داشته است، حالا با توجه به اینکه قرارداد این بازیکن 25 ساله با پاری‌سن‌ژرمن در پایان فصل جاری منقضی می‌شود، به صورت قانونی می‌تواند با او مذاکره کند و در صورت رسیدن به توافق نهایی با این بازیکن، تنها برای عقد پیش‌قرارداد باید این موضوع را به اطلاع باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برساند.

روزنامه «اکیپ» فرانسه در شماره امروز (چهارشنبه) خود جزئیات جدیدی از روند مذاکره طرفین منتشر کرده است. طبق این گزارش؛ حقوق پیشنهادی رئال مادرید به امباپه 30 میلیون تا 35 میلیون یورو در سال بعلاوه بند پاداش‌ها است. این ستاره فرانسوی که در جام جهانی 2018 با تیم ملی کشورش به عنوان قهرمانی رسید، در صورت توافق نهایی با رئال مادرید، پاداش 100 میلیونی بابت امضای قرارداد خواهد گرفت. بر این اساس، طرفین در حال کار بر روز جزئیات نهایی برای عقد پیش‌قرارداد هستند و حق تصویر نیز یکی از آنهاست.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا نیز خبر داد؛ مذاکرات بین رئال مادرید و اطرافیان امباپه در مرحله پیشرفته‌ای است و تنها جزئیات کوچکی برای رسیدن به توافق نهایی باقی مانده است. بر اساس ادعای رومانو؛ بال فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن در رئال مادرید دستمزدی معادل دستمزد وینیسیوس جونیور و بلینگام دریافت خواهد کرد.

نشریه اسپانیایی «آاِس» اخیراً خبر داده بود؛ باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای تمدید قرارداد امباپه 25 ساله پیشنهادی دو ساله به ارزش 160 میلیون یورو به این ستاره فرانسوی‌‌اش پیشنهاد داده، به امید اینکه بتوانند او را متقاعد کند تا پیشنهاد رئالی‌ها را رد کند.

ستاره تیم ملی فوتبال فرانسه این فصل 32 گل در 31 بازی برای پاری‌سن‌ژرمن به ثمر رسانده، این در حالی است که تاکنون در 291 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 244 گل و 105 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها