|

هدف اصلی بارسلونا در نقل و انتقالات تابستانی

یوشوا کیمیش هدف اصلی باشگاه بارسلونا در نقل و انتقالات تابستان 2024 خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

بارسلونا قبلا به جذب ستاره آلمانی خط هافبک باواریایی‌ها علاقه نشان داده است و به دلیل مشکلات مالی و عدم تمایل بایرن برای فروش او، انتقال کنسل شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ حالا پس از اتفاقات اخیر به‌نظر می‌رسد که کیمیش به درهای خروج بایرن مونیخ نزدیک‌تر شده و بدین ترتیب بلوگرانا در حالت آماده‌باش قرار گرفته است.

هافبک آلمانی با توماس توخل دچار مشکلاتی جدی شده است. سرنخ‌هایی از این مشکلات را می‌شود در بازی‌های اخیر بایرن مونیخ مشاهده کرد. کیمیش در بازی قبلی بایرن مونیخ مقابل بایر لورکوزن بر روی نیمکت بود که همین مورد صدای اعتراض بسیاری مانند دتمار هامان و لوتار ماتئوس را درآورد.

1948351

دیشب نیز توماس توخل در دقیقه ۶۳ کیمیش را از زمین خارج کرد. این بازی با نتیجه ۳-۲ به سود بوخوم به اتمام رسید که باز هم باعث هجوم منتقدان به توخل شد. این اما همه ماجرا نیست، اخم کیمیش پس از تعویض و درگیری‌اش با دستیار توخل، نشان می‌دهد که در صورت ماندن توخل، به احتمال زیاد کیمیش در پایان فصل بایرن را ترک خواهد کرد.

علاوه‌بر مشکلات با کادر فنی، کیمیش با تمدید قرارداد با بایرن مونیخ هم فاصله زیادی دارد و هنوز هیچ توافقی حاصل نشده. قرارداد او در سال ۲۰۲۵ به اتمام می‌رسد و بایرن اگر می‌خواهد او را به قیمت خوبی به فروش برساند باید در همین تابستان دست به کار شود. بارسلونا برای به خدمت گرفتن او، باید با باشگاه‌هایی مانند منچستر یونایتد، منچستر سیتی، لیورپول و پاری سن ژرمن رقابت کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها