|

فوری؛ جانشین ژاوی در بارسلونا مشخص شد!

موندو دپورتیوو و آاس نوشتند که تیم مدیریت ورزشی بارسلونا پس از هم‌فکری با لاپورتا روی روبرت دی زربی برای جانشینی ژاوی به جمع‌بندی نهایی رسید

لینک کوتاه کپی شد

ژاوی چند هفته قبل و بعد از شکست سنگین خانگی 3-5 برابر ویارئال خبر از استعفای خود در پایان فصل داد و اینکه قطعا از بارسا خواهد رفت. تلاش‌ها برای یافتن بهترین جانشین برای ژاوی از همان زمان شروع شد و حالا روی یک نام به توافق رسیده‌اند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ طبق گزارش رسانه‌های اسپانیایی، از میان گزینه‌های موجود و بعد از مطرح شدن چندین نام بزرگ، مدیران بارسلونا روی روبرتو دی زربی، مربی ایتالیایی برایتون، تمرکز کرده‌اند و او حالا اصلی‌ترین گزینه برای جانشینی ژاوی است.

1942080

روز چهارشنبه در محل باشگاه جلسه‌ای سه ساعته نیز با دو مدیر برنامه دی زربی برگزار شد. آنها مدیریت برنامه‌های رونالد آرائوخو را نیز برعهده دارند اما محور گفت‌وگوها در مورد دی زربی بود.

مهمترین مانع در راه جذب دی زربی بند فسخ 10 میلیون یورویی او است اما ایجنت‌ها از باشگاه فرصت خواسته‌اند . 

آنها اطمینان دارند که در صورت قطعیت بارسا در انتخاب دی زربی، راهی برای جداکردن رایگان یا ارزان‌تر این مربی از باشگاه انگلیسی پیدا خواهند کرد. مدیران بارسا نیز قول صبوری داده‌اند و اینکه اگر چنین راه حلی پیدا شود، دی زربی قطعا از اول جولای سرمربی جدید بارسا خواهد بود.

دی زربی بارها از سوی پپ گواردیولا تمجید شده و بارسلونا معتقد است او به خوبی فلسفه بازی و  DNA باشگاه را می‌شناسد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها