|

با مسی منچسترسیتی آشنا شوید!

فیل فودن در سیتی تبدیل به مسی جدید پپ گواردیولا و مربی اسپانیایی از او یک بازیکن همه کاره ساخته است.

لینک کوتاه کپی شد

فیل فودن (23 ساله) یک مورد تقریبا منحصر به فرد در منچسترسیتی است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ باشگاهی که سالانه میلیون ها یورو برای فوتبالیست ها خرج می کند، یک بازیکن جوان ومحصول آکادمی در بین بهترین بازیکنانش دارد. فودن بر اساس بازی هاید خوب، گل ها و پاس گل هایش، جایگاهی مطمئن برای خود در یازده تای ابتدایی سیتی باز کرده است. در این فصل، شماره 47 سیتی، بازیکنی است که مربی اسپانیایی بیشتر از هر بازیکنی مورد استفاده قرار داده است.

1987518

فودن تحت هدایت گواردیولا در تمامی رقابت ها 14 گل زده و 9 پاس گل داده است. مشارکت او حتی بیشتر از کایل واکر و ادرسون است. اهمیت فودن در سیتی هر روز بیشتر و بیشتر می شودو حضور او وزن زیادی پیدا کرده است. او در تمام بازی های سیتی در لیگ انگلیس به جز دو بازی به عنوان شروع کننده بازی کرده و همچنین بازی در پست های مختلف، ارزش فودن را در تیم بیشتر نیز کرده است.

فودن ایده آل برای بازی درمرکز زمین، به عنوان مهاجم دوم یا در یکی از جناحین است: «اخیراً بیشتر در مرکز زمین بازی کرده‌ام و این به من این امکان را می‌دهد که کارهای بیشتری انجام دهم، بیشتر از زمانی که وینگر هستم. امیدوارم همچنان در آنجا فرصت بازی داشته باشم. من هنوز چیزهای زیادی می توانم به سیتی بدهم.»

 

1912632

در بارسلونا گواردیولا تسلیم مسی بود. در چهار فصل حضور پپ در نوکمپ، این بازیکن آرژانتینی حتی بیشتر از ویکتور والدس بازی کرد. پپ نمیتونست بدون مسی در بارسا زندگی کند. همین اتفاق در مورد توماس مولر در بایرن مونیخ افتاد، بازیکنی که مربی اسپانیایی در زمان حضورش در فوتبال آلمان بیشترین اعتماد را به وی داشت. فودن حالا مثل مسی و توماس مولر برای گواردیولا شده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها