|

گلر استقلالی رقیب بیرانوند در پرسپولیس؟!

باشگاه پرسپولیس برای گزینه جانشینی علیرضا بیرانوند به دنبال جذب رشید مظاهری است.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از جدایی احمد گوهری در ابتدای فصل، یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی وقت این تیم یکی از اهداف نقل و انتقالاتی خود را جذب گلر دوم و جانشین علیرضا بیرانوند قرار داده بود. اتفاقی که علیرغم به صف شدن گزینه‌های مختلف در نهایت به نتیجه نرسید و این تیم نیم فصل بدون گلر دوم مطمئن و باتجربه کار را دنبال کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ اما اکنون اخبار جالبی از باشگاه پرسپولیس به گوش می‌رسد؛ سایت ورزش سه مدعی شده که این تیم در اقدامی جالب توجه تصمیم به جذب رشید مظاهری، دروازه‌بان اسبق استقلال که سابقه بازی در سپاهان و تراکتور را نیز در کارنامه دارد، گرفته است.

مظاهری بعد از درخشش در تراکتور مورد توجه استقلال قرار گرفت اما در ادامه اتفاقاتی رخ داد که باعث جدایی زودهنگام او شد و راهی سپاهان شد. مظاهری که در دوره مربیگری کارلوس کی‌روش حضوری فعال در اردوی تیم ملی داشت و در لیست جام جهانی روسیه نیز قرار گرفته بود، اما طی فصول اخیر انتخاب‌هایی عجیبی داشت و با حضور در تیم پیکان و نساجی نتوانست آنطور که انتظار می‌رفت شرایط را برای خود به خوبی پیش ببرد.

او اکنون در روزهایی که از نساجی قائمشهر جدا شده و گمانه‌زنی‌های زیادی درباره آینده‌اش در نیم فصل دوم وجود داشت، با پیشنهاد پرسپولیس مواجه شده تا این باشگاه به دنبال گلر باتجربه‌ای در لیست خود در کنار علیرضا بیرانوند باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها