|

تمجید ویژه قلعه‌نویی از یحیی!

قلعه‌نویی در بخشی از کنفرانس خبری خود به تجمید از عملکرد گل‌محمدی در صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی ایران پس از شکست دادن ژاپن، حالا در یک قدمی فینال جام ملتهای آسیا قرار دارد و می‌تواند با غلبه‌بر قطر میزبان، به رویای قهرمانی از همیشه نزدیک‌تر بشود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ یکی از بحث‌های همیشگی سالهای اخیر ایران اعتماد به مربی داخلی برای هدایت تیم ملی بوده که در نهایت پس از پایان دومین دوره حضور کی‌روش در ایران، امیر قلعه‌نویی جای او را گرفت.

سرمربی حال حاضر تیم ملی در بخشی از کنفرانس خود با نام بردن از یحیی گل‌محمدی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ رسیده بود، به تمجید از مربیان ایرانی پرداخت.

او در این بخش از صحبت‌هایش از خبرنگاران خواست اگر انتقاد می‌کنند این مسئله را در نظر داشته باشند که انتقادشان به کار فوتبال بیاید نه اینکه این مسئله باعث بشود فقط مربیان ایرانی لطمه بخورند.

قلعه‌نویی گفت:"ما مربیان خوبی در ایران داریم مانند یحیی گل محمدی که می‌توانند در اروپا به راحتی مربیگری کنند. آقای گل‌محمدی را مثال می‌زنم؛ وقتی در آن شرایط لیگ با مشکلاتی که نمی‌خواهم اینجا باز کنم به فینال آسیا می رود، یعنی مربی بزرگی است. نگاه را به مربی ایرانی عوض کنید و انتقادی کنید که راهگشا باشد."

صحبت‌های امیر قلعه نویی در مورد یحیی گل‌محمدی در حالی است که سرمربی سابق پرسپولیس در ویژه برنامه آنتن از نحوه کوچینگ سرمربی تیم ملی در بین دو نیمه بازی برابر ژاپن تمحید کرده بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی