|

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره شکایت از مدیرعامل و عضو پیشین هیئت مدیره

باشگاه پرسپولیس در خصوص شکایت از مدیرعامل و عضو پیشین هیئت مدیره این باشگاه اطلاعیه‌ای صادر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: «طی دیروز و امروز برخی از فعالان فضای مجازی خبری مبنی بر شکایت باشگاه پرسپولیس از علی اکبر طاهری و حسین عبدی را منتشر کرده‌اند تا در این مقطع حساس به نوعی شبهاتی را ایجاد کرده باشند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ این در حالی است که این شکایت به ماه‌ها قبل برمی‌گردد و دلیل طرح آن در جلسه مجمع باشگاه پرسپولیس در تاریخ 12 بهمن 1400 برای پیگیری پولی بوده که توسط مدیریت وقت در سال 1395 به یکی از پیشکسوتان باشگاه تحویل شده بود. این مبلغ به‌عنوان پاداش از محل لیگ قهرمانان آسیا در سال 2015 توسط AFC به این پیشکسوت تحویل داده شده بود که اسنادی در مورد بازگشت آن وجود نداشته و مجمع خواستار رسیدگی به این موضوع شده بود. بر همین اساس باشگاه پرسپولیس شکایتی را طرح کرد که در نهایت رأی آن صادر شد. حال چرا این موضوع در این مقطع از سوی برخی در فضای مجازی مطرح شده جای بررسی دارد.

متأسفانه برخی جریان‌ها طی روزهای اخیر با همین ترفندها و گاهاً انتشار اخبار کذب سعی در تیره و تار نشان دادن شرایط فعلی دارند که بی‌شک طی روزهای آینده با از بین رفتن این فضای پرابهام چهره‌ها بهتر مشخص خواهد شد چرا که هیچ وقت ماه پشت ابر باقی نخواهد ماند و دست این گروه قلیل برای هواداران واقعی پرسپولیس رو خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی