|

کار استقلال در جام حذفی سخت شد

استقلال درغیاب سیدحسین حسینی و روزبه چشمی در اولین بازی خود در جام حذفی برابر مس رفسنجان به میدان خواهد رفت.

لینک کوتاه کپی شد

اگر تیم ملی به فینال جام ملت‌های آسیا صعود کند و در تاریخ ۲۱ بهمن ماه در فینال مقابل یکی از تیم‌های کره جنوبی یا اردن قرار بگیرد، استقلال نمی‌تواند از وجود ملی‌پوشان خود در این بازی استفاده کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرآرانیوز؛ تیم ملی یک روز بعد از بازی استقلال مقابل مس رفسنجان که طبق برنامه برای تاریخ ۲۰ بهمن ماه برنامه‌ریزی شده، به میدان خواهد رفت و بر اساس گفته‌های مسئولان سازمان لیگ امکان لغو این بازی وجود ندارد.  

اگر استقلال در تیم ملی سه ملی‌پوش داشت، لغو بازی در دستورکار سازمان لیگ قرار می‌گرفت، اما به دلیل وجود دو ملی‌پوش امکان لغو این بازی به لحاظ قانونی وجود ندارد.

سهیل مهدی درباره لغو احتمالی اولین بازی استقلال در جام حذفی گفت: «تعویق تمام بازی‌ها اصلاً امکان ندارد. بازی تیم ملی ربطی به مسابقات جام حذفی ندارد. تیم‌ها زمان مسابقه تیم ملی بازی دوستانه می‌گذارند! همان‌طور که گفتم تیم‌هایی که ملی‌پوش دارند و تعداد آن‌ها از حدی بالاتر است می‌توانند درخواست تعویق بازی‌هایشان را بدهند. تیم‌هایی که ملی‌پوش دارند روز ۲۶ بهمن‌ماه در لیگ بازی خواهند کرد. با این وضعیت به نظر نمی‌آید تغییری در برنامه ایجاد شود و بازی‌ها در زمان خود برگزار خواهد شد.»

به این ترتیب استقلال باید در غیاب روزبه چشمی و سید حسین حسینی مقابل تیم مس رفسنجان قرار بگیرد. این بازی اولین دیدار استقلال در جام حذفی محسوب می‌شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی