|

سود باشگاه پرسپولیس از جدایی 3 نفر

باتوجه به نقل و انتقالات نیم فصل پرسپولیس اعم از کادرفنی و بازیکنان به میزبان ۶,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان مجموعا از تعهدات شرکت کاسته شده است.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه پرسپولیس در نامه رسمی به بازار پایه فرابورس اعلام کرده که تا روز چهارم بهمن، «باتوجه به نقل و انتقالات نیم فصل اعم از کادرفنی و بازیکنان به میزبان ۶,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان مجموعا از تعهدات شرکت کاسته شده است.»

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ اشاره باشگاه پرسپولیس به جدایی یحیی گل‌محمدی و ننکا و البته سرلک و عمری است که به زعم این باشگاه، تعهدات سرخپوشان را کاهش دادند. البته شاید انتظار می‌رفت باتوجه به قرارداد دلاری ننکا و دستمزد نسبتا بالای یحیی، این عدد بیشتر هم باشد.

کاهش شش میلیاردی تعهدات پرسپولیس این سوال را به وجود آورده که درویش دقیقا به چه شکلی با آنها توافق کرده که تنها شش میلیارد تومان از دستمزد نیم فصل دوم آنها کم شده است.

جالب اینکه محمد عمری قرارداد یک میلیاردی و سرلک ۱۵ میلیاردی با پرسپولیس داشت و عملا جدایی آنها باید تعهدات پرسپولیس را تا حد بیشتری کاهش دهد.

با این حال اما نکته مهم این است که پرسپولیس حالا علاوه بر ده درصد افزایش سقف قرارداد، فرصت این را خواهد داشت که شش میلیارد را هم به سقف قراردادش بیافزاید تا ۴۰ میلیارد بیشتر در نقل و انتقالات هزینه کند.

بیشتر بخوانید: تایید شد؛ اقدام پرسپولیس برای جذب آقای گل/ برای خرید مهاجم استقلال ناامید نیستیم

سود ویژه پرسپولیس از جدایی گل‌محمدی، سرلک و عمری

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها