|

دو دستگی بازیکنان پرسپولیس در موضوع جانشینی یحیی

پس از بازی پرسپولیس مقابل مس در پایان نیم فصل اول، گل محمدی سرمربی سرخپوشان از سمت خود استعفا کرد و تلاش‌ها برای بازگردانددن او بی فایده بود

لینک کوتاه کپی شد

پس از استعفا گل محمدی مدیران باشگاه پرسپولیس به سراغ برانکو ایوانکوویچ رفتند اما سرمربی عمان هم دست رد به پیشنهاد آنها زد تا کار مدیران پرسپولیس برای انتخاب سرمربی جدید سخت شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ حالا از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که بعضی از بازیکنان این تیم معتقد هستند باید تا پایان فصل هدایت این تیم را به اوسمار دستیار برزیلی گل‌محمدی بسپارند. علیرضا بیرانوند، نعمتی، حسین کنعانی‌زادگان، فرشاد فرجی، گیورگی گولسیانی و شهاب زاهدی موافق سر مربیگری اوسمار ویرا در تیم پرسپولیس هستند.

از طرفی دیگر گفته می‌شود امید عالیشاه، سروش رفیعی، وحید امیری، دانبال اسماعیلی‌فر و سعید صادقی و مهدی ترابی هم‌ به‌ نوعی مخالفت خود را با سرمربیگری دائم اوسمار ویرا در پرسپولیس را به گوش مدیران باشگاه رسانده‌اند.

روز گذشته رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در برنامه زنده اینستاگرامی این باشگاه پس از امضا قرارداد با عبدالکریم حسن و عیسی آل‌کثیر وعده داد تا چند روز آینده انتخاب سرمربی نهایی خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی