|

ارسلان مطهری رفتنی شد؟

این روزها و پس از جدایی سعید مهری به نظر می‌رسد یکی دیگر از بازیکنان تیم استقلال هم جدا شده است.

لینک کوتاه کپی شد

در ابتدای فصل گذشته لیگ برتر ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی وقت استقلال از حضور امیر ارسلان مطهری در تمرینات تیمش ممانعت به عمل آورد اما با اصرار این بازیکنِ گرمساری استقلال در نهایت مطهری کنار آبی‌پوشان ماند و تا پایان فصل استقلال را همراهی کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ امیر ارسلان مطهری در نیم فصل اول لیگ برتر با تعداد بازی و دقایق حضور در میدان عملاً از برنامه‌ریزی نکونام برای حضور در ترکیب استقلال دور ماند.

در روزهای ماقبل پایان نیم فصل اول عنوان می‌شد که مطهری قصد جدایی از استقلال را دارد ولی هرگز این خبر به شکل قطعی تایید نشد. در هفته های اخیر نیز نام او همواره در لیست مازاد تیم دیده می شد

حالا و در شروع دوباره تمرینات استقلال که تقریباً هر روز از طریق کانال رسمی باشگاه تصاویری از تمرینات منتشر می‌شود هنوز تصویری از این بازیکن در جمع شاگردان جواد نکونام مشاهده نشده است و به نظر می‌رسد مطهری بی سر و صدا از جمع استقلالی‌ها کنار گذاشته شده است، مگر اینکه امروز یا فردا تصویری جدید از امیر ارسلان مطهری در جمع بازیکنان استقلال منتشر شود.

ناگفته نماند؛ با وجود ناتوانی یارگیری استقلالی ها به دلیل باز نشدن پنجره نقل و انتقالاتی شاید نکونام از این موضوع پشیمان شود و لیست خروجی هایش را تعدیل کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها