|

ژاوی حرفش را پس گرفت!

ژاوی امروز حاضر نشد در مورد حواشی دیدار رئال-آلمریا حرف بزند و گفت می خواهد فقط روی فوتبال و دیدار بعدی تمرکز کند.

لینک کوتاه کپی شد

، بارسلونا بعد از پیروزی روحیه بخش در زمین رئال بتیس فردا باید به سن مامس برود و برابر بیلبائو در یک چهارم نهایی کوپا دل ری قرار بگیرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ یک بازی بسیار حساس و کلیدی برای بارسا که قهرمانی در این جام را نشانه رفته است.

1979090

ژاوی در نشست خبری این بازی گفت : «دیدار خیلی مهمی پیش رو داریم و این یک رقابت برای قهرمانی است. بیلبائو رقیبی است که ما در این مرحله نمی‌خواستیم چون بازی در زمین آنها، با هوادارانشان بسیار سخت است. بیلبائو مربی بزرگی دارد و امسال یکی از بهترین تیم‌های لیگ بوده هرچند در بازی قبلی مقابل والنسیا شکست خوردند، اما تیم شجاع و جسوری هستند. یک بازی عالی خواهد شد و امیدوارم برنده شویم.»

وضعیت کریستنسن و کانسلو: «شرایط آنها خوب است و می توانند دقایقی به میدان بروند. آنها در فرم بازی قرار دارند و شاید از ابتدا به میدان نروند ولی شانس بازی خواهند داشت.»

1981715

قضیه داوری رئال-آلمریا: «از روی ادب به شما پاسخ می دهم و اگر از من نمی پرسیدید صحبت نمی کردم. بعد از بازی با بتیس فکر کردم زمان مناسبی برای حرف زدن باشد. دوباره آنها را تکرار می کنم چون حسی بود که داشتم. نمی خواهم به بحث و جدل دامن بزنم. می خواهم برای صحبت در مورد فوتبال اینجا باشم. همه شما اتفاقات را دیدید و شنیدید و از این به بعد دیگر در موردش حرف نمی زنم و شما رسانه ها باید این قضایا را تجزیه و تحلیل کنید. تمرکز من روی فوتبال و بیلبائو است و فردا یک بازی عالی در سن مامس خواهیم داشت. خبرها در مادرید است نه اینجا.»

اهمیت بازی فردا: «ما باید خوب بازی کنیم. برابر بتیس به جز آن 10 دقیقه که دو گل خوردیم، خیلی خوب بودیم. اما فردا مثل بازی با بتیس توپ را در اختیار نخواهیم داشت. سناریوی سن مامس با ویامارین متفاوت است.»

دلخوری رئال از حرف های بعد از بازی با بتیس: «من همیشه به رئال مادرید احترام گذاشته ام. و اگر اینطور نبوده، درخواست بخشش دارم. من اهل جنگ نیستم. به ویدیوها و میم ها احترام می گذارم و می خندم.»

داوران لالیگا: «من به صداقت داوران اعتقاد دارم، اما فشار وارد کردن روی آنها را دوست ندارم. نمی خواهم چیز دیگری بگویم. از من نپرسید.»

کوپا دل ری: « بازی فردا می تواند سکوی پرتاب ما باشد. یکی از این دو تیم حذف خواهد شد و بازی برگشت نداریم. شما باید با تمام تمرکز خود بازی کنید. هدف ما قهرمانی است ولی می دانم چقدر دشوار است.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی