|

یک باشگاه دیگر هم به استقلال بازیکن نمی دهد!

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم به درخواست استقلال برای جذب بازیکنان این تیم واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر تمایل باشگاه استقلال برای جذب 2 بازیکن آلومینیوم اراک مطرح شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ محمد رجائیان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک در مورد اینکه گفته می‌شود باشگاه استقلال برای جذب مهدی لیموچی و محمد مهدی لطفی درخواست رسمی خودش را اعلام کرده، گفت:

خیلی از باشگاه‌ها برای 5، 6 بازیکن ما شامل این دو بازیکن، درخواست‌ کرده‌اند. این درخواست‌ها هم کتبی بوده و هم شفاهی اما با توجه به اینکه پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته شده، نظر سرمربی تا این لحظه این است که هیچ بازیکنی جدا نشود.

وی درمورد اینکه با این حساب به خاطر تصمیم مجتبی حسینی هنوز پاسخی به باشگاه استقلال داده نشده، عنوان کرد:

خیر، وقتی سرمربی موافق نباشد ما هم باید تصمیم او را در نظر بگیریم. حسینی این بازیکنان را هدفمند به آلومینیوم آورده است. وقتی چند بازیکن ما همزمان چندین خواهان پیدا می‌کنند نشان می‌دهد تشخیص فنی سرمربی درست بوده، نکته دوم اینکه پنجره نقل و انتقالات ما بسته شده و عملا امکان جا به جایی بازیکن را نداریم.

مدیرعامل آلومینیوم اراک درخصوص بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه به خاطر شکایت بازیکن خارجی سابق این تیم، اظهار داشت:

هیچ مشکلی درمورد این بازیکن نداشتیم. اسیر یک سری ندانم کاری شدیم. همه باشگاه‌های ما در هماهنگی و پشتیبانی امورات بازیکنان خارجی مشکل دارند. باشگاه ما هم به نوبه خودش مشکلاتی پیدا کرد. در مدتی که مدیرعامل این باشگاه هستم، یکی از اصلی ترین چالش های ما همین موضوع بوده است.

رجائیان تصریح کرد:

از هواداران باید به خاطر این اتفاق عذرخواهی کنم. علیرغم اینکه ما کوچکترین اشکالی در این موضوع نداشتیم. قرارداد شفاف است. فقط به خاطر سهل انگاری‌هایی که اتفاق افتاد، همچنین قول و قرارهایی که مدیربرنامه گذاشت و عمل نکرد، الان دچار این چالش شده‌ایم.

وی درخصوص اینکه آیا این سهل انگاری در واریز پول بوده، عنوان کرد:

نه، ما اصلا بدهی به بازیکن نداشتیم. او در سال دوم قراردادش شکایت کرده است. درمجموع به صورت جدی پیگیر هستیم که پنجره نقل و انتقالاتی ما به زودی باز شود.

مدیرعامل آلومینیوم اراک درمورد اینکه گفته می‌شود مرتضی تبریزی و اسماعیل شریفات 2 بازیکن مصدوم از لیست تیم کنار گذاشته خواهند شد، به فارس گفت:

هنوز در این مورد به جمع بندی نرسیده‌ایم ولی متاسفانه ایندو بازیکن خوب ما به دلیل مصدومیت قادر به ادامه همکاری نیستند. باید جوانمردی فوتبال را درمورد آن‌ها رعایت کنیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی