|

کوین یامگا چه زمانی به تمرینات برمی‌گردد؟

در روزهای اخیر اخبار متعددی در مورد یامگا منتشر شده اما در حال حاضر استقلال و کادرفنی این تیم فقط به سلامتی این بازیکن خارجی فکر می کنند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم پزشکی بیمارستان آفتاب نسبت به بهبود وضعیت چشم کوین یامگا ابراز امیدواری کرده اند و منتظر پاسخ درمان های اولیه هستند که در صورت گرفتن پاسخ مثبت جراحی های جدیدی را روی چشم این بازیکن انجام خواهند داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ کادرفنی تیم استقلال هر روز برای دیدار با یامگا به این بیمارستان می روند و تاکید کرده اند تنها خواسته آنها در حال حاضر این است که کوین بینایی کامل خود را به دست بیاورد و سلامت از بیمارستان خارج شود. در تصاویر و فیلم های منتشره از کوین یامگا نشان می دهد بازیکن خارجی استقلال با وجود اتفاق دردناکی که برای او رخ داده است از روحیه خوبی برخوردار بوده و این می تواند روند بهبودی این بازیکن را سرعت ببخشد.

نکته دیگر اینکه بحث حضور در خارج از کشور و پیگیری درمان زیر نظر پزشکان خارجی هم به بازیکن خارجی استقلال پیشنهاد شده بود اما کوین از روند درمانی خود در تهران ابراز رضایت کرد و گفت در تهران می ماند چون ایران پزشکان خوب و حاذقی دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی