|

نبیل باهویی آبی پوش می شود؟

عدم حضور نبیل باهویی در دیدار تدارکاتی مقابل چادرملو شایعات حول نام او را افزایش داد.

لینک کوتاه کپی شد

مهاجم سوئدی که با نظر مدیریت باشگاه به جمع سرخپوشان اضافه شد، با یک گل زده کار را در نیم فصل به پایان رساند تا اکنون شایعات حول نام او برای پایان همکاری با این تیم افزایش یابد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرجو24؛ با این حال طی ساعات اخیر ‌و با غیبت این بازیکن برابر چادرملو در دیدار تدارکاتی، شایعات حول مصدومیت دوباره او و احتمال جدایی‌اش بار دیگر تیتر شده است.

پیگیری‌ها البته نشان می‌دهد مصدومیت باهویی چندان جدی نیست و او با اجازه اوسمار و برای اینکه مصدومیتش تشدید نشود در این بازی به کار گرفته نشد.

باهویی در شرایط کنونی به عنوان گزینه معاوضه پرسپولیس در دسترس این باشگاه قرار گرفته تا در مذاکره با تیم‌هایی که سرخ‌ها به دنبال بازیکن مدنظر خود هستند، به عنوان یک آپشن انتقالی معرفی شود.

در حال حاضر استقلال خوزستان جدی‌ترین گزینه برای این انتقال احتمالی محسوب می‌شود. سیروس پورموسوی طی صحبت‌هایی که داشته، نسبت به این انتقال بی میل نشان نداده است و البته شرط او سلامتی بدنی این بازیکن عنوان شده است.

با این حال مشکل اصلی این است که باشگاه استقلال خوزستان نمی‌خواهد زیر بار پرداخت ارزی به این بازیکن برود و در صورت توافق برای معاوضه، مطالبات او به عنوان بخشی از مبلغ مدنظر برای رضایت‌نامه جواد آقایی‌پور در نظر گرفته خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی