|

تایید مذاکره پرسپولیس با ستاره مس

مدیرعامل باشگاه مس به انتقال خدابنده‌لو به پرسپولیس و ادامه همکاری با الهامی واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان درباره آخرین وضعیت ادامه همکاری ساکت الهامی با این تیم و همچنین مذاکره با باشگاه پرسپولیس برای انتقال خدابنده‌لو صحبت کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ حسین پورمحمدی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال مس رفسنجان و مشکلات مالی این باشگاه اظهار داشت:

شرکت ملی صنایع مس ایران در روزهای گذشته کمیته‌ای را بررسی وضعیت مالی تیم‌های ورزشی این مجموعه تشکیل داده و قرار است درباره بدهی‌ها و مشکلات مالی باشگاه مس رفسنجان هم تعیین تکلیف شود و ما هم امیدوار هستیم که هرچه زودتر کمک بزرگی به باشگاه ما صورت بگیرد. تاکنون تا نیم‌فصل در باشگاه مس رفسنجان، 35 درصد مطالبات فصل جاری بازیکنان و کادر فنی پرداخت شده است و خیلی از این حیث از باشگاه‌های دیگر در پرداخت مطالبات‌ اعضای تیم  عقب نیستیم.

وی درباره شرایط تیم و آغاز تمرینات برای نیم‌فصل دوم گفت:

ما منتظر نتیجه بررسی کمیته ورزش شرکت مس هستیم تا شرایط را برای ادامه همکاری با ساکت الهامی به ما اعلام کنند. بنابراین و با توجه به اینکه وضعیت سرمربی تیم معلوم نیست، زمان آغاز تمرینات ما برای نیم‌فصل دوم مشخص نشده است.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان در واکنش به بحث جدایی محمد خدابنده‌لو و پیوستن او به پرسپولیس خاطر نشان کرد:

باشگاه پرسپولیس با ما مذاکراتی درباره جذب خدابنده‌لو داشته است، اما هنوز هیچ توافقی صورت نگرفته و خدابنده‌لو نیز همچنان تحت قرارداد باشگاه مس رفسنجان است.

پورمحمدی در پاسخ به این پرسش که برنامه‌ای برای تقویت در نیم‌فصل دوم دارند، خاطر نشان کرد:

همانطور که گفتم ما منتظر تعیین تکلیف ساکت الهامی هستیم، ابتدا باید ببینیم چه اتفاقی برای کادر فنی‌مان می‌افتد، بعد از آن نسبت به تقویت تیم تصمیم خواهیم گرفت. بر همین اساس برای نیم‌فصل دوم با هیچ بازیکنی مذاکره نکرده‌ایم.

وی در پایان در واکنش به اینکه گفته می‌شود محسن آذرباد و فرشید باقری هم دنبال جدایی از مس رفسنجان هستند، گفت:

به غیر از محمد خدابنده‌لو که برای پیوستن‌اش به پرسپولیس، مذاکراتی صورت گرفته است، درباره جدایی دیگر بازیکنان صحبتی نشده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی