|

همسر برانکو مانع حضور او در پرسپولیس می شود؟

برانکو به مدیران باشگاه پرسپولیس اعلام کرده تا روز چهارشنبه پاسخ نهایی خود به پیشنهاد سرمربی‌گری این تیم را خواهد داد.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از جدایی یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس، مدیران این باشگاه تمام تمرکز خود را برای بازگشت برانکو به این تیم گذاشتند تا سرمربی تیم ملی عمان را راضی به بازگشت کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ برانکو که دوران باشکوهی در پرسپولیس داشت و محبوبیت فوق‌العاده‌ای بین هواداران این تیم دارد. در واقع پرسپولیسی‌ها بعد از استعفای یحیی گل‌محمدی تنها خواستار حضور برانکو روی نیمکت این تیم بودند. مذاکرات با برانکو در ابوظبی در جریان است و محمد دلبری عضو هیئت مدیره پرسپولیس که نماینده این باشگاه در مذاکره با برانکو است، طی دو روز مذاکرات فشرده‌ای را با سرمربی سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران انجام داد و نتایج خوبی هم کسب شد.

برانکو راضی به بازگشت است ولی  همسر برانکو تنها مانع و شاید بزرگترین مانع برای بازگشت پروفسور به پرسپولیس است. همسر برانکو دیگر نمی‌خواهد او در آسیا به کارش ادامه دهد. از همین رو برانکو به مدیران پرسپولیس اعلام کرد فقط درصورتی هدایت پرسپولیس را قبول می‌کند که خانواده‌اش راضی باشند. حالا قرار است برانکو بعد از صحبت با همسر و فرزندانش چهارشنبه به پرسپولیسی‌ها پاسخ نهایی خود را اعلام کند.

در واقع به دلیل این‌که پرسپولیس قرار است تمرینات خود را از شنبه شروع کند، فقط تا چهارشنبه منتظر برانکو خواهد ماند و در صورتی که برانکو حاضر به قبول پیشنهاد پرسپولیس نشود، فورا به سراغ گزینه‌های دیگر خواهند رفت تا از برنامه تمرینی خود عقب نمانند.

هرچند درویش مدعی شده بود که این باشگاه ۱۰ مربی خارجی را زیر نظر دارد و روزمه آن‌ها را بررسی کرده، ولی پیگیری‌های ما نشان می‌دهد که اولویت مدیران پرسپولیس برانکو است ولی در صورتی که او حاضر به بازگشت نشود، دراگان اسکوچیچ هموطن برانکو و سرمربی سابق تیم ملی و همچنین یک مربی نام‌آشنای اروپایی گزینه‌های اصلی هدایت پرسپولیس خواهند بود.

گفتنی است اسکوچیچ به دلیل ارزان‌تر بودن و همچنین شناخت کافی که از فوتبال ایران و بازیکنان ایرانی دارد، شانس بیشتری بعد از برانکو برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس خواهد داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی