|

بمب نقل و انتقالات استقلال صیادمنش است؟

اللهیار صیادمنش روزهای خوبی را در هال سیتی تجربه نمی‌کند و در اکثر بازی‌ها جز بازیکنان نیمکت نشین تیمش محسوب می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

بازی نکردن و عملکرد ضعیف صیادمنش باعث شد تا او در لیست نهایی امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ هم نباشد تا او در یکی از مهم‌ترین رویدادهای ملی غایب باشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ساناپرس؛ در همین حال سایت «fotospor» ترکیه در خبری اعلام کرد که صیادمنش به زودی راهی تیم استقلال تهران خواهد شد. در مطلب این سایت آمده است: مدیران استقلال به دنبال جذب این بازیکن هستند و از آنجایی که او فرصت حضور در ترکیب هال سیتی را به دست نمی‌آورد راضی به این انتقال است.

سایت «fotospor» در ادامه آورده است: این بازیکن در سال ۲۰۱۸ در استقلال درخشید و مورد توجه سران باشگاه فنرباغچه ترکیه قرار گرفت. «آجون ایلیجالی» سرمربی ترکیه‌ای هال سیتی به صیادمنش اجازه خواهد داد تا با حضور در استقلال تهران فرصت بیشتری برای بازی کردن به دست آورد و انتظار می‌رود در نقل و انتقالات زمستانی فصل جاری این اتفاق رخ دهد.

لازم به ذکر است که پیش از این جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران اعلام کرده بود که در لیست بازیکنان خواهان جذب در نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر، نام چند لژیونر نیز در آن وجود دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی