|

اعترض گسترده پرسپولیسی ها نسبت به پرونده استقلال!

در روز‌های اخیر در فضای مجازی و در جمع هواداران پرسپولیس، انتقادات در مورد نحوه بررسی پرونده استقلال به اوج خود رسیده است.

لینک کوتاه کپی شد

طی چند ماه اخیر دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان به دلایل مختلف که نامش تخلف و دور زدن قانون بود از سوی کارگروه نظارت بر قراردادها، سازمان لیگ و همین طور کمیته انضباطی مورد بازخواست قرار گرفته و به سرعت نیز به پرونده آن‌ها رسیدگی شد. حتی باشگاه پرسپولیس به سرعت پرونده اش مورد بررسی قرار گرفت و از این تیم کسر امتیاز شد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از صدآنلاین؛ حالا پرونده استقلال هم به کارگروه نظارت بر قرارداد‌ها رفته و هواداران پرسپولیس منتظر هستند رای پرونده استقلال هم صادر شود.

باشگاه استقلال مدعی است تخلفی انجام نداده و در این پرونده حتی تذکر هم نمی‌گیرد چه برسد به این که با کسر امتیاز یا جریمه مالی روبرو شود، اما هواداران پرسپولیس مدعی هستند کارگروه و کمیته انضباطی باید با قید فوریت پرونده استقلال را بررسی کنند و نباید صدور حکم تا این حد به تعویق بیفتد.

پرسپولیسی‌ها در فضای مجازی این اتهام را متوجه فدراسیون فوتبال کرده اند که فدراسیون منتظر است فاصله امتیازی استقلال با رقبا زیاد شود تا طبق این فاصله تعداد امتیاز کسر شده از این باشگاه را مشخص کند، اما استقلالی‌ها با اطمینان می‌گویند مدارک شان برای اثبات این که تخلف نکرده اند کافی است و خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی