|

گزینه مدنظر بارسا و رئال تصمیمش را گرفت!

نیکو ویلیامز می داند که فصل آینده کجا بازی خواهد کرد ولی فعلا در مورد این قضیه سکوت کرده و همه چیز را به مدیر برنامه‌هایش واگذار کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

نیکو ویلیامز، ستاره خط حمله بیلبائو و تیم ملی اسپانیا در پایان فصل قراردادش با بیلبائو تمام می شود و مورد نظر  رئال، بارسا و چند تیم بزرگ دیگر قرار دارد. گفته می شود بیلبائو پیشنهاد تمدیدی ارائه کرده که هنوز با چراغ سبز نیکو روبه‌رو نشد است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ نیکو در مصاحبه با اسپورت و در مورد آینده اش گفت: «اینکه رئال، بارسا و چند تیم انگلیسی من را می خواهند نشان می دهد کارم را تا اینجا خوب انجام داده ام. البته من به شکل واضح می دانم چه تصمیمی باید بگیرم ولی در نهایت همه چیز را به مدیر برنامه هایم واگذار کرده ام که از یازده سالگی کنارم بوده است. همچنین نظر والدین و نیز برادرم نیز برای من مهم بوده است. فعلا تمرکزم روی بازی های پیش رو است.»

نیکو ادامه داد : «تصمیم نهایی پس از مشورت با افراد مهم زندگی ام خواهد بود. از خانواده گرفته تا دوستان و مدیر برنامه هایم. من بهترین تصمیم را برای زندگی و فوتبالم خواهم گرفت. آنها نقش مهمی در زندگی من دارند و قطعا به نظرشان اهمیت خواهم داد.»

ستاره بیلبائو در پایان گفت: «در نهایت شلوغ‌کاری را دوست ندارم. من دوست ندارم مردم در موردم دروغ بگویند و شایعاتی تولید کنند که درست نیستند. مردم زیاد صحبت می کنند و این باعث ناراحتی من می شود. فکر می‌کنم تکلیف آینده ام زودتر معلوم شود، بهتر است البته ما ضرب الاجلی برای بیلبائو تعیین نکرده ایم. همانطور که به شما گفتم، من آرام هستم، اینها کارهایی است که نماینده من انجام می دهد.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی