|

2 بازیکن بارسلونا به هم پاس نمی دهند!

آمارها نشان می‌دهند که در دیدار بارسا مقابل آلاوس روبرت لواندوفسکی و یامال حتی یک‌بار هم به یک‌دیگر پاس ندادند.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از پایان دیدار بارسلونا و آلاوس که به برتری 2-1 آبی و اناری‌ها ختم شد، انتشار ویدیوی برخورد تند روبرت لواندوفسکی با لامین یامال و دست ندادن او با پدیده 16 ساله خبرساز شد. بسیاری از ستاره لهستانی بابت این برخورد انتقاد کردند هرچند که او بعد از گل دومش به سمت یامال رفت تا از دل او در بیاورد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ لوا دیروز در نشست خبری خود گفت که رسانه‌های اسپانیایی عاشق حاشیه‌اند و بیش از حد این برخورد را بزرگ کرده اند اما واقعیت این است که توقعات از لواندوفسکی به عنوان یک بازیکن باتجربه بسیار بیشتر است.

طبق آمار منتشر شده توسط اوپتا، لواندوفسکی در طول بازی حتی یک‌بار هم به یامال پاس نداد و یامال نیز در مقابل به ستاره لهستانی پاس نداد. در میان بازیکنان بارسا بین ژوائو و یامال نیز شاهد پاس‌کاری نبودیم. یامال و لوا 90 دقیقه کامل در زمین بودند و اینکه یک‌بار هم به یک‌دیگر پاس ندادند، در نوع خود بسیار عجیب بود.

در میان بازیکنان بارسا ژول کنده بیشترین همکاری را با یامال داشت (14 بار) و بعد از او کانسلو (8)، آرائوخو (7) و گوندوگان (5) بیشترین پاس را به پدیده 16 ساله دادند. او همچنین از تراشتگن نیز دو پاس دریافت کرد.

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی