|

ترکیب تیم ملی ایران مقابل انگلیس اعلام شد

نفرات آغاز کننده برای ایران در دومین بازی جام جهانی مقابل انگلیس معرفی شدند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال نوجوانان ایران پس از شگفتی‌سازی در نخستین مسابقه‌اش در مرحله گروهی جام جهانی 2023 و کسب پیروزی سه بر دو مقابل برزیل، از ساعت 15:30 امروز در یک رقابت حساس دیگر در ورزشگاه بین‌المللی جاکارتا اندونزی به مصاف تیم مدعی قهرمانی انگلیس خواهد رفت.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ حسین عبدی، سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران در حالی 11 نفر اصلی تیمش برای دیدار مقابل انگلیس را معرفی کرده که هیچ تغییری در ترکیب تیمش نسبت به مسابقه با برزیل به‌وجود نیاورده و امیدوار است با همین نفرات بتوانند در جدال با سه شیرها که نیوکالدونیا را با 10 گل مغلوب کردند، نتیجه بگیرد.

آرشا شکوری پس از درخشش درون دروازه ایران مقابل برزیل و معرفی به‌عنوان بهترین بازیکن زمین، امروز برابر انگلیس هم در جمع نفرات اصلی است؛ حسام نفری و عرفان درویش‌عالی در قلب خط دفاعی قرار گرفته‌اند و به دنبال ارائه یک نمایش موفق دیگر هستند که روی دست آن‌ها نیز نیما اندرز و ابوالفضل ذلیخایی به کار گرفته شده‌اند.

ابوالفضل زمانی و امیرمحمد رزاق‌نیا، هافبک‌های دفاعی تیم نوجوانان ایران مقابل انگلیس هستند که جلوتر از آن‌ها یعقوب براجعه، زننده گل اول برابر برزیل و ماهان صادقی به‌عنوان وینگرهای راست و چپ به کار گرفته شده‌اند.

ابوالفضل موردی در پست هافبک هجومی برای ایران مقابل انگلیس به میدان خواهد رفت و در راس خط حمله هم اسماعیل قلی‌زاده، زننده گل پیروزی برابر برزیل از ابتدا بازی می‌کند.

ترکیب تیم نوجوانان ایران در دومین مسابقه جام جهانی زیر 17 سال مقابل انگلیس را این نفرات تشکیل می‌دهند:

آرشا شکوری، حسام نفری، عرفان درویش‌عالی، نیما اندرز، ابوالفضل ذلیخایی، ابوالفضل زمانی، امیرمحمد رزاق‌نیا، یعقوب براجعه، ماهان صادقی، ابوالفضل موردی و اسماعیل قلی‌زاده

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی