|

احتمال برگشت طارمی به پرسپولیس چقدر است؟

مهدی طارمی بدون شک برای فصل بعد با یک پیشنهاد خوب مواجه می‌شود و به نظر بزرگ ترین تیم دوران بازی را بعد از خداحافظی با پورتو مشخص می کند.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی طارمی در ماه های گذشته با باشگاه‌های اینتر و میلان در ارتباط بوده است و به تازگی سایت‌های انگلیسی خبر زده اند یکی از گزینه های خرید باشگاه منچستریونایتد است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبر ورزشی؛ فرقی نمی‌کند مهدی طارمی در ماه‌های آینده راهی چه تیمی شود. اینتر یا میلان یا اردوگاه شیاطین‌سرخ. هر یک از سه تیم تبدیل به بزرگ‌ترین تیمی می‌شود که مهدی طارمی در آن بازی کرده است. و اتفاق محتمل در مورد این بازیکن عقد قرارداد سه ساله با اوست. این بدین معنی است که مهدی طارمی پیش از سن ۳۳ سالگی نمی تواند به تیم سابقش یعنی پرسپولیس برگردد. طارمی پیش از ترک تیم پرسپولیس گفته بود علاقمند است فوتبالش را در تیم پرسپولیس تمام کند و شاید به همین بهانه بعد از سه فصل بازی در تیم جدیدش در پایان سن ۳۳ سالگی به تهران برگردد و یک فصل برای پرسپولیس بازی کند و بعد از آن برای همیشه کفش‌ها را آویزان کند.

مهدی طارمی تا به این جای کار یکی از موفق‌ترین لژیونرهای تاریخ فوتبال ایران بوده است. نمی‌شود منکر شد عملکرد او در تیم جدیدش می‌تواند موجب ثبت رکوردهای جدید شود. 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی