|

پیش بینی شگفت انگیز رونی کلمن از 6 نفر برتر مستر المپیا

با مقایسه پیش بینی‌های رونی کلمن و نتایج نهایی مستر المپیا ۲۰۲۳، می‌بینید که او در مورد نفرات اول تا سوم صد در صد درست پیش بینی کرده بود

لینک کوتاه کپی شد

اوایل این هفته، مسابقه مستر المپیا ۲۰۲۳ برگزار شد و با وجود اینکه همه امیدوار بودند هادی چوپان بتواند عنوان مستر المپیا ۲۰۲۲ خود را امسال هم حفظ کند، اما در نهایت این درک لانسفورد بود که نفر اول شد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از روزیاتو، پیش از مشخص شدن نتایج این رقابت ها، رونی کلمن پیش بینی خود را برای ۶ نفر اول مستر المپیای ۲۰۲۳ مطرح کرده بود و در کمال تعجب نتیجه نهایی به غیر از دو مورد کاملا با پیش بینی این بدنساز اسطوره ای، تطابق داشت.

پیش‌بینی‌های کولمن برای مستر المپیا ۲۰۲۳:

۶- برندون کوری

کولمن معتقد بود کوری به عنوان قهرمان سابق مستر المپیا هنوز توان رقابت با بهترین‌ها را دارد، اما وضعیت بدنی او در سطح لازم برای شکست رقبای بالاتر از خودش نیست.

۵- اندرو جکد

کولمن گفت جکد فیزیکش را بهبود داده و قطعاً در مسیر صعود است. با توجه به فصل درخشان ۲۰۲۳ جکد، کولمن او را در ۵ نفر برتر قرار می‌دهد که ۳ پله بالاتر از رتبه ۸ سال گذشته‌اش است.

۴- نیک واکر

کولمن معتقد بود واکر پیشرفت قابل توجهی در افزایش حجم عضلانی داشته، اما به نظر او عضلات زیادی برای یک بدن ۲۹ ساله دارد و بلوغ عضلانی‌اش با حجمش هماهنگ نیست. کولمن می‌گوید واکر ظرف چند سال آینده می‌تواند قهرمان شود، اما نیاز به زمان برای بلوغ عضلات دارد.

۳- سامسون دائودا

کولمن، دائودا را به خاطر پیشرفت ۲ سال اخیرش که منجر به قهرمانی آرنولد کلاسیک ۲۰۲۳ شد در ۳ نفر برتر قرار می‌دهد. او معتقد است وضعیت بدنی و اندازه عضلات دائودا با بلوغ عضلانی‌اش هماهنگ است.

۲- هادی چوپان

کولمن معتقد بود چوپان با وضعیت بدنی برترش در سال ۲۰۲۲ قهرمان شد، اما فکر نمی‌کند او بتواند قهرمانی‌اش را حفظ کند.

۱- درک لانسفورد

کولمن پیش‌بینی می‌کند لانسفورد نایب قهرمان المپیای ۲۰۲۲، امسال قهرمان خواهد شد که یکی از بزرگترین شگفتی‌سازی‌های تاریخ بدنسازی خواهد بود. او معتقد است لانسفورد از نظر اندازه، وضعیت و به ویژه شکل بدنی کیلومتر‌ها جلوتر از بقیه است.

نتایج نهایی مستر المپیا ۲۰۲۳:

نفر اول: درک لانسفورد

نفر دوم: هادی چوپان

نفر سوم: سامسون دائودا

نفر چهارم: برندون کوری

نفر پنجم: اندرو جکد

نفرششم: هانتر لابرادا

با مقایسه پیش بینی‌های رونی کلمن و نتایج نهایی مستر المپیا ۲۰۲۳، می‌بینید که او در مورد نفرات اول تا سوم صد در صد درست پیش بینی کرده بود و نام دو ورزشکار دیگر یعنی برندون کوری و اندرو جک هم در میان شش نفر برتر قرار گرفته است.

رونی کلمن که ۸ بار عنوان قهرمانی در مسابقات مستر المپیا و ۲۶ بار عنوان قهرمانی در مسابقات فدراسیون جهانی بدنسازی و تناسب اندام را به دست آورده است به عنوان یکی از اسطوره‌های بدنسازی شناخته می‌شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی