|

به افتخار هجومی ترین تیم فوتبال ایران!

10 بازی و میانگین 3 گل به ازای هر دیدار، این کارنامه عالی گلزنی تیم فوتبال سپاهان در مسابقات فوتبال فصل جاری فوتبال ایران است.

لینک کوتاه کپی شد

سپاهانی ها با ادامه این روند می توانند اولین تیم ایرانی باشند که تعداد گل های خود را در طول یک فصل کامل اعم از لیگ و جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به یکصد گل برسانند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ آنها در لیگ ایران در 7 بازی 16 گل زده اند و در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هم در 3 بازی موفق به ثبت 14 گل شده اند و در مجموع 10 بازی 30 گل به ثمر رسانده اند که آمار قابل توجهی است هر چند زدن 9 گل در بازی برابر آلمالیق بیشترین کمک را به ثبت این آمار شگفت انگیز سپاهان کرده است اما به هر حال این آمار شایسته و قابل توجه برای سپاهانی های اصفهان تا اینجای کار ثبت شده است.

سپاهانی ها امسال هم در لیگ و هم در آسیا نقره داغ شده اند، آنها 4 امتیاز خود را به شکل انضباطی از دست داده اند و در آسیا هم یک بازی آنها برابر الاتحاد بدون انجام بازی برای تیم عربستانی 3-0 شده است.

سپاهانی ها امسال توان این را داشتند که در لیگ ایران 4 امتیاز بیشتر داشته باشند و در آسیا هم با حداقل 8 امتیاز در صدر جدول گروه خود قرار داشته باشند اما این اتفاق رخ نداده است با این حال آنها این توان را دارند که هم در لیگ ایران به صدر جدول بیایند و هم در آسیا با وجود حکم انضباطی 3-0 برابر الاتحاد به عنوان تیم اول از گروه خود صعود کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی