|

جای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خالی است!

سرمربی تیم ملی: برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم، هر چند معتقدم جای استقلال هم در این مسابقات واقعاً خالی است.

لینک کوتاه کپی شد

سرمربی تیم ملی فوتبال با آرزوی موفقیت برای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: واقعا جای استقلال در میان این تیم ها خالی است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از مهر، امیر قلعه نویی پس از بازدید از اردوی دو تیم سپاهان و نساجی اظهار داشت: اگر باشگاه سپاهان روز سه‌شنبه و بعد از بازی با آلمالیق ازبکستان به زمین تمرین برای ریکاوری نیاز دارد، این آمادگی وجود دارد زمین شماره دو تیم ملی را در اختیار آنها قرار دهیم.

وی افزود: از دو تیم خوب فوتبال ایران نساجی و سپاهان تشکر می‌کنم که روزهای سختی را سپری کردند و فشار بدنی مضاعفی را متحمل شدند. همچنین برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم، هر چند معتقدم جای استقلال هم در این مسابقات واقعاً خالی است.

سرمربی تیم ملی تاکید کرد: ما لیگ را بر حسب وظیفه رصد می‌کنیم و برنامه‌ها را بر مبنای اینکه باشگاه‌ها و تیم ملی موفق شوند تنظیم می‌کنیم. وظیفه هم داشتیم به اردوی دو تیم بیاییم. می‌خواهم از ژوزه مورایس به خاطر زحماتی که در فوتبال ایران می‌کشد، تشکر کنم. همچنین از مهدی رحمتی ممنونم چون او یک مربی جوان و صاحب سبک است و نوع فوتبال تیم‌هایش نشان می‌دهد که آینده خوبی در فوتبال ایران دارد. رحمتی درست مثل همه عزیزانی که برای فوتبال این مرز و بوم تلاش کرده‌اند، به گردن فوتبال ایران حق دارد.

سرمربی تیم ملی یادآور شد: من خودم مربی باشگاهی بوده‌ام و می‌دانم برنامه‌ریزی برای باشگاه‌ها و همزمان تیم ملی چقدر سخت است ولی مهم باشگاه‌ها هستند که یک تیم ملی قوی را تشکیل دهند. ما روز یکشنبه نشستی داشتیم که برنامه مسابقات لیگ ادامه داشته باشد. از طرفی سازمان لیگ هم تمام تلاش خود را می‌کند که مسابقات ضربه نخورد. امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد باعث خوشحالی مردم این سرزمین شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی