|

کنایه جنجالی آنچلوتی به بارسلونا

با اعلام آنچلوتی، آسیب دیدگی جود بلینگام از ناحیه شانه جدی نیست.

لینک کوتاه کپی شد

رئال مادرید و رایو وایکانو در چارچوب هفته دوازدهم لالیگای اسپانیا به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی 0-0 به پایان رسید.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ کهکشانی ها با وجود حملات زیاد به سوی دروازه رایو وایکانو، در گشودن دروازه حریف ناکام بودند تا ضمن از دست دادن 2 امتیاز این مسابقه، صدر جدول لالیگا را نیز به ژیرونا تقدیم کنند. با این حال کارلو آنچلوتی در نشست خبری بعد از بازی شرایط رئال مادرید را مثبت ارزیابی کرد و به عملکرد امشب بازیکنانش نمره قبولی داد. سرمربی رئال مادرید هم چنین عنوان کرد آسیب دیدگی جود بلینگام از ناحیه شانه مشکل حادی به نظر نمی رسد. صحبت های کارلتو را در ادامه می خوانید.

  • بازی؟

22 بار به سمت دروازه حریف شوت زدیم و شایسته پیروزی بودیم. در طول بازی دائماً حمله کردیم؛ اما گاهی پیش می آید که هر کاری کنیم نمی توانیم گل بزنیم. وینیسیوس، رودریگو، خوسلو برای گلزنی تلاش زیادی کردند. نگران شرایط تیم نیستم. 

این تیم شخصیت و تلاش خود را نشان داده و همین برایم کافی است. در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا اوضاع خوبی داریم و فقط باید به راهمان ادامه دهیم. 

بعضی اوقات شایسته پیروزی نیستید، اما بازی را می برید؛ گاهی هم لیاقتتان باخت است ولی به پیروزی می رسید. فوتبال همین است. شرایط تیم خوب است و به همین مسیر ادامه می دهیم. 

ترجیح می دهم مقابل بارسلونا پیروز شویم تا رایو وایکانو. اگر قرار بر امتیاز از دست دادن باشد، من بازی امروز را ترجیح می دهم. 

  • بلینگام در طول بازی شانه خود را می گرفت. آسیب او در چه حد است؟  

بلینگام از ناحیه شانه احساس درد می کرد. فردا وضعیت او ارزیابی می شود. فکر نمی کنم مشکل حادی پیش آمده باشد و امیدواریم برای بازی روز چهارشنبه (لیگ قهرمانان اروپا) او را داشته باشیم.

  • وقتی بلینگام گل نمی زند تیم از هم می پاشد؟  

نه، این درست نیست.

  • بین دو نیمه چه توصیه ای به تیم کردید؟  

 از سمت راست بیش تر حمله کنید. تنها چیزی که بین دو نیمه گفتم همین بود.

  • آردا گولر چرا بازی نکرد؟  

 زمان مناسبی برای بازی کردن گولر نبود. او به زودی بازی خواهد کرد. ما دیروز با هم صحبت کردیم.

  •   درگیری جود بلینگام پس از پایان بازی؟

نمی دانم؛ شاید بابت مساوی عصبانی بود. 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی