|

داور جنجالی به لیگ برتر برگشت

پیام حیدری به عنوان داور بازی سپاهان و ملوان در چارچوب هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر انتخاب شده است.

لینک کوتاه کپی شد

هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر طی روزهای پنج شنبه و جمعه با برگزاری 8 مسابقه از سر گرفته می‌شود و در یکی از مسابقات حساس تیم فوتبال سپاهان در خانه باید به مصاف شاگردان مهدی تارتار برود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ نکته جالب توجه اینکه کمیته داوران برای این مسابقه تیم داوری زیر را در نظر گرفته است: 

در این مسابقه پیام حیدری به عنوان داور وسط فعالیت خواهد کرد حمیدرضا افشون و احد سلطانی هم کمک‌های او خواهند بود و فرزاد منصوری هم داور چهارم مسابقه است. یدالله جهانبازی هم به عنوان ناظر فدراسیون به اصفهان سفر کرده است.

اما در این بین انتخاب پیام حیدری از این نظر جلب توجه می‌کند که این داور چند روز پیش مصاف پرحاشیه پرسپولیس و گل‌گهر را  در آزادی سوت زد و در این مسابقه گل صحیح سرمه‌ای پوشان سیرجانی گرفته نشد.

با این وصف به نظر می‌رسد کمیته داوران در بازی پرسپولیس و گل گهر مقصر اصلی را امیرمحمد داودزاده کمک داور دوم مسابقه ارزیابی کرده که نتوانست عبور توپ از خط دروازه را تشخیص بدهد و پیام حیدری بدون محرومیت بار دیگر در لیگ برتر و اینبار برای یک تیم مدعی دیگر یعنی سپاهان در نقش جهان قضاوت خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی