|

جواد نکونام به این بازیکن استقلال اعتماد ندارد؟!

تعویض‌های استقلال در دیدار با آلومینیوم اراک که در نهایت منجر به برد یک بر صفر آبی پوشان شد ناخواسته و به نوعی اجباری بود.

لینک کوتاه کپی شد

مصدومیت مهدی مهدی‌پور در جریان بازی استقلال در برابر آلومینیوم اراک جواد نکونام را مجبور به تعویض اجباری کرد و در دقایق پایانی هم اخراج محمدحسین مرادمند از سوی داور مسابقه موجب شد که سرمربی تیم استقلال باز هم دست به تعویض‌های اجباری بزند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از روزنو؛ در دقایق پایانی کاملا مشخص بود که سرمربی تیم استقلال قصد دارد امیرارسلان مطهری را هم به میدان بفرستد اما در لحظه آخر از این تعویض پشیمان شد. پشیمانی جواد نکونام به خاطر تعویض امیرارسلان مطهری فنی نبود و اخراج محمدحسین مرادمند روند کار را برای این مربی تغییر داد و در نهایت از مهاجم با تجربه تیمش خواست که روی نیمکت بنشیند.

ایده جواد نکونام به نظر فرستادن امیرارسلان مطهری به جای مهرداد محمدی بود تا در دقایق پایانی بازی خط حمله تیم استقلال جان تازه ای بگیرد اما اخراج محمدحسین مرادمند سبب شد تا جواد نکونام در دقایق پایانی بیشتر مهره‌های تدافعی به میدان بفرستد. جواد نکونام آنطور که در تصاویر پیدا بود بعد از سوت داور امیرارسلان مطهری را در آغوش کشید و تا شادی برد را با او تقسیم کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی