|

(ویدیو) باشگاه استقلال سند مهمی رو کرد!

کارشناسان روز گذشته تصمیم داور بازی در مورد سرنگون شدن مهرداد محمدی در محوطه جریمه را تایید کردند و برخی نیز اذعان داشتند داور اشتباه کرده.

لینک کوتاه کپی شد

قضاوت سیدرضا مهدوی در دیدار استقلال و آلومینیوم اراک حواشی زیادی داشته است و دو تیم با انتشار بیانیه هایی اعتراض خود نسبت به تصمیمات داور این مسابقه را اعلام کردند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ باشگاه آلومینیوم اراک اعتقاد داشت سرنگون شدن مهرداد محمدی در محوطه جریمه این تیم پنالتی نبوده و داور حتی در ادامه به اشتباه برای استقلال کرنر گرفته است. استقلال نیز حالا با انتشار بیانیه ای دیگری سند رو کرد و نشان داد کرنر منجر به گل آبی ها به درستی اعلام شده است.

بیانیه جدید باشگاه استقلال را در ادامه می خوانید:

علاوه بر صحنه سرنگون شدن مهرداد محمدی در محوطه جریمه که داور در تصمیمی عجیب اعلام پنالتی نکرد و چند کارشناس داوری در برنامه های تلویزیونی و چند سایت و خبرگزاری، عقیده داشتند برخورد اصلا پنالتی نبوده است، همین کارشناسان عقیده داشتند در این صحنه، نباید کرنری برای استقلال گرفته می شد! در این ویدیوی کاملا واضح، مشخص است که کرنر استقلال که منجر به گل آرمان رمضانی مقابل آلومینیوم اراک شد، به درستی گرفته شده است.

از کارشناسان داوری که در گفت وگوهایشان بدون بررسی دقیق صحنه اظهارنظر کردند و اعلام کردند این توپ به پای کوین یامگا بازیکن استقلال برخورد کرده و به اوت رفته، انتظار می‌‌رود قبل از اظهار نظر قاطعانه درباره یک صحنه، دقت بیشتری به خرج دهند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی