|

کنایه کاپیتان استقلال به پرسپولیس

گلر استقلال با اشاره به قضاوت داور بازی تیمش با آلومینیوم اراک گفت: اگر این داوری برای تیم‌های رقیب ما باشد چه اتفاقی می‌افتد؟

لینک کوتاه کپی شد

سیدحسین حسینی بعد از پیروزی استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته هشتم لیگ برتر، گفت: خداراشکر توانستیم بازی خیلی خوبی ارائه دهیم و به یک برد خوب برسیم. آلومینیوم یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است. فیلم بازی‌های قبلی‌شان را دیده بودیم و پیروزی مقابل این تیم کار سختی است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از آفتاب؛ وی درباره کسر قرارداد بعضی اعضای تیم گفت: از همه بازیکنان تشکر می‌کنم، واقعاً کار بزرگی کردند. کسر قرارداد کار راحتی نبود. همه ما نشان دادیم چه اتحادی داریم. از آقای نکونام تشکر می‌کنم که اولین نفر قراردادش را کم کرد و من هم وظیفه خودم را انجام دادم. با چند نفر از بچه‌ها صحبت کردم و آن‌ها قبول کردند مبلغ قراردادشان را کاهش دهند.

دروازه‌بان استقلال درباره حواشی دیدار تیمش مقابل آلومینیوم، درگیری حین بازی و دریافت کارت زرد، عنوان کرد: بحث خیلی کوچکی بود که بی‌جهت بزرگ شد و من چیز خاصی به داور نگفتم. یکی از بازیکنان رقیب می‌گفت باید به مرادمند کارت قرمز بدهید. من به این موضوع اعتراض کردم که داور الکی کارت زرد به من نشان داد. درباره داوری هیچ اعتراضی ندارم، همه عملکرد او را دیدند. فقط اگر این داوری برای تیم‌های رقیب ما باشد چه اتفاقی می‌افتد؟ من دیگر هیچ چیزی برای گفتن ندارم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی