|

بارسلونا قعرنشین لیگ قهرمانان اروپا شد!

بارسلونا در بین تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان کمترین هزینه را در نقل و انتقالات تابستان داشت.

لینک کوتاه کپی شد

امسال بارسا در لیگ قهرمانان اروپا با ترکیبی بسیار هیجان‌انگیزتر از دوره‌های قبلی بازی خواهد کرد و جالب اینکه هیچ تیمی کمتر از کاتالان‌ها در بازار نقل و انتقالات تابستانی پول پرداخت نکرده است.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ بارسا در جدول رده بندی تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان از حیث هزینه قعرنشین است.

بارسا امشب کار خود در لیگ قهرمانان را از دیدار برابر آنتورپ شروع می‌کند و هدف اصلی صعود به دور بعد و پایان دادن به ناکامی دو سال اخیر است. برای انجام این کار، آبی اناری‌ها ترکیبی ایده آل و هیجان انگیز دارند، بدون اینکه برای رسیدن به چنین مجموعه‌ای، هزینه زیادی متحمل شده باشند . در واقع، بارسا تابستان امسال در قیاس با 31 شرکت کننده دیگر کمترین هزینه را در بازار داشت. بارسلونا تنها 3.4 میلیون یورو برای پرداخت بند خرید اوریول رومئو هزینه کرد.

بدون احتساب ویتور روکه که احتمالا در ژانویه خواهد آمد، بارسا کانسلو و فلیکس را قرضی خرید و اینیگو مارتینز و ایلکای گوندوگان نیز بازیکن آزاد بودند. مجموعه‌‍ای که ژاوی در اختیار دارد، شاید هیجان انگیزترین در سال‌های اخیر باشد.

wiyeezux

تفاوت بارسا از نظر سرمایه گذاری در قیاس با بقیه تیم‌ها جالب توجه است. پی اس جی با 349.5 میلیون یورو در صدر جدول است و پس از آن منچسترسیتی (241.1) و آرسنال (234.9) قرار دارند. منچستریونایتد (206.7)، بایرن مونیخ (155)، نیوکسل (153.2) و لایپزیش (152.5) ​​دیگر تیم‌های رده بندی هستند. رئال مادرید نیز در بازار تابستانی 129.5 کیلو هزینه کرده و در رتبه هشتم است.

در بارسا می‌گویند که پول خوشبختی نمی‌آورد و می‌خواهند آن را در یک ژوئن 2024 با حضور در فینال ومبلی ثابت کنند. فعلا اولین قدم عبور از مرحله گروهی و رسیدن به یک هشتم نهایی است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی