|

تفاوت بزرگ پرسپولیس و النصر!

ستاره های خارجی النصر بین 200 تا 400 برابر بازیکنان خارجی تیم های ایرانی دستمزد می گیرند.

لینک کوتاه کپی شد

بی تردید با استانداردی که تیم های فوتبال عربستانی دارند، تیم های فوتبال باشگاهی ایران در گروه های خود در لیگ قهرمانان آسیا از همین حالا باید تلاش کنند تا جزو بهترین تیم های دوم به مسابقات دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از طرفداری، پرسپولیس در گروه خودش به جز تیم بزرگ النصر و ستارگان تاریخ سازش مثل رونالدو و سادیو مانه، با الدوحیل قطر و استقلال تاجیکستان هماورد است و در این شرایط باید تمرکز خود را روی نتیجه گرفتن برابر این 2 تیم بگذارد و امیدوار باشد که برابر تیم فوتبال النصر هم اقتصادی ترین نتیجه ممکن را به دست آورد.

پرسپولیس در حالی مسابقاتش را از بازی برابر النصر آغاز خواهد کرد که یک برد خفیف یا حتی یک مساوی هم کمک زیادی به حفظ موقعیش در گروه کمک می کند و شانس این تیم را برای دوم شدن در گروه بالا خواهد برد.

این که از امروز انتظارات بی منطق از تیم هایمان داشته باشیم، ما را از هدفمان دور می کند، یادمان باشد که از رونالدو که بگذریم حریف پرسپولیس سادیومانه را دارد اما پرسپولیس بعد از چند ماه تلاش و انتظار، تازه نبیل ماهویی را به دست آورده است.

تفاوت پرسپولیس و النصر عربستان تفاوت سادیومانه و نبیل ماهویی است، تفاوت این 2 در حد یک تفاوت 200 تا 300 برابری است که بین دستمزد خارجی های این 2 تیم و البته سطح درآمد 2 تیم وجود دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها