|

خبری عجیب در مورد خرید جدید پرسپولیس!

شایعه عجیبی که در مورد مهاجم پرسپولیس در حال پخش شدن است، صحت ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

بالاخره بعد از مدت ها کش و قوس و زیر و رو کردن گزینه های مختلف، باشگاه پرسپولیس موفق شد نبیل باهویی مهاجم سوئدی را به خدمت بگیرد تا خط حمله این تیم با حضور مهاجم سابق تیم ملی سوئد تقویت شود. نبیل که به تازگی به ایران آمده، قرار بود بعد از گذراندن تست های پزشکی قراردادش را ثبت کند تا بتواند علاوه بر بازی های لیگ قهرمانان آسیا، در لیگ برتر هم برای پرسپولیس به میدان برود.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ بنبیل با حضور در ایفمارک کارهای مربوط به تصویربرداری را انجام داد ولی ادامه تست های پزشکی او به خاطر سرماخوردگی به روزهای آینده موکول شد. موضوعی که خود باشگاه پرسپولیس هم به آن اشاره کرد. با این حال بعد از انتشار این خبر، شایعه ای در فضای مجازی شکل گرفت و عده ای مدعی شدند که مهاجم جدید پرسپولیس مشکلاتی دارد و نتوانسته تست های پزشکی را با موفقیت پشت سر بگذارد.

حتی بعضی ها گفتند این بازیکن مصدوم است و به همین دلیل نمی تواند تست های پزشکی را پشت سر بگذارد. شایعه ای که البته مشخص شد صحت ندارد و مشکل نبیل برای انجام تست های پزشکی به سرماخوردگی او برمی گردد. طبق پیگیری هایی که انجام دادیم، این مهاجم سوئدی مصدومیتی ندارد و بلافاصله بعد از اتمام دوره سرماخوردگی دوباره به ایفمارک می رود تا تست های پزشکی را به صورت کامل انجلم دهد.

گفتنی است باهویی فقط در صورتی می تواند در لیگ برتر بازی کند که تست های پزشکی را با موفقیت پشت سر بگذارد. البته لازم به ذکر است این بازیکن بدون تست های پزشکی می تواند در بازی های آسیایی برای پرسپولیس به میدان برود و مشکلی برای حضور در این رقابت ها نخواهد داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها