|

با این خبر مشخص شد که بیرانوند و رونالدو در آزادی ملاقات دارند یا نه

جزئیات گفتگوی درویش با بیرانوند تا حدودی خیال هواداران را راحت کرد. درویش اعلام کرد بیرانوند به او گفته مطمئن باشد که به این بازی می‌رسد.

لینک کوتاه کپی شد

علیرضا بیرانوند پس از مصدومیت مقابل بلغارستان تمام تلاش خود را انجام داده تا به بازی هفته آینده برابر النصر عربستان برسد. مصدومیت علیرضا بیرانوند در بازی تیم ملی ایران مقابل بلغارستان و احتمال عدم حضور این بازیکن در بازی پرسپولیس با النصر عربستان یکی از سوژه‌‌های داغ علاقه مندان فوتبال در ایران بوده است.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از ایلنا، دروازه‌بان تیم ملی در دقیقه 23 بازی مقابل بلغارستان پس از احساس درد از ناحیه پای چپ زمین را ترک کرد و واکنش محمدرضا اخباری به مصدومیت او نشان می‌داد که وضعیت این بازیکن نگران کننده است.

بیرانوند پس از پرتاب توپ بلند به سمت زمین حریف روی زمین افتاد و به داور و شجاع خلیل زاده توضیح داد که از ناحیه کشاله پای چپ احساس درد شدید دارد.

دکتر علیرضا حقیقت، پزشک پرسپولیس، پس از این اتفاق با خبری که آن را تایید کرد، نگرانی هواداران این تیم را افزایش داد و خبر داد که این دروازه‌بان در دیدار با النصر در تاریخ 28 شهریور غایب است.

او خبر داد پس از بررسی آزمایش MRI، مشخص شد کشاله پای چپ او دچار کشیدگی گرید 2 شده که درمانش بین دو تا سه هفته به زمان نیاز دارد.

پس از این گزارش شایعات درباره وضعیت بیرانوند به اوج رسید. برخی خبر از غیبت قطعی او مقابل کریستیانو رونالدو و یارانش می‌دادند و برخی هم معتقد بودند که او به هر ترتیبی به این بازی می‌رسد.

پس از اینکه رضا درویش در برنامه دوشنبه شب فوتبال برتر حضور یافت، افشای جزئیات گفتگوی او با بیرانوند تا حدودی خیال هواداران را راحت کرد. درویش اعلام کرد بیرانوند به او گفته مطمئن باشد که به این بازی می‌رسد.

اکنون مشخص شده که بیرانوند طی روزهای اخیر نحوه درمانش را به صورت جدی دنبال کرده تا هر چه زودتر شرایط بازگشت به تمرینات گروهی را به دست آورد.

بر همین اساس دروازه بان تیم ملی قرار است به زودی در تمرینات شاگردان یحیی گل محمدی کنار همبازیانش حضور پیدا کند تا برای بازی تماشایی مقابل یاران رونالدو در ورزشگاه آزادی در دسترس باشد.

در صورت غیبت بیرانوند پرسپولیس باید به بازیکنان جوان در این پست اعتماد می‌کرد که تجربه بازی حرفه‌ای در لیگ برتر را ندارند و مطمئنا تجربه بسیاری سختی مقابل تیم متمول سعودی پشت سر می‌گذاشتند.

حال بیرانوند پس از جام جهانی روسیه و خاطره مهار ضربه پنالتی ابرستاره پرتغالی جهان فوتبال یک مرتبه دیگر برابر این بازی بازی می‌کند اما با این تفاوت که او نماینده پرسپولیس است و رونالدو هم در تیم پرستاره النصر بازی خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی