|

ستاره النصر به دلیل کشیدن قلیان اخراج شد!

پس از انتشار ویدیویی از تالیسکا، هواداران خواستار برخورد با این بازیکن شده اند.

لینک کوتاه کپی شد

انتشار ویدیویی از ستاره برزیلی النصر در دبی، مشکلاتی را برای این بازیکن ایجاد کرده است. جایی که اندرسون تالیسکا در کنار یک استخر، مشغول کشیدن قلیان است و تصاویر آن به سرعت در فضای مجازی وایرال شده است.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ تالیسکا که پس از دیدار برابر شباب الاهلی دچار آسیب دیدگی شده بود و دو روز است که به تمرینات النصر بازگشته، در روزهای نقاهت خود، راهی دبی شده بود و حالا نیز انتشار ویدیویی از این بازیکن در شبکه های اجتماعی، حسابی جنجال به پا کرده است.

سانه سعودی اسپورت در این خصوص نوشته است: ویدئویی در توییتر منتشر شده که در آن اندرسون تالیسکا برزیلی در حال کشیدن قلیان دیده می شود، رفتاری که برای یک ستاره بین المللی نامناسب است.

سلطان الزایدی، روزنامه‌نگار ورزشی درباره این ویدیو گفت: تالیسکا باید نقش خود را درک کند، چنین رفتاری غیرقابل قبول است. حتی اگر این بازیکن محبوب هواداران هم باشد، کلیپی که از او در همه جا پخش می شود، شایسته فوتبالیستی نیست که در باشگاهی بزرگ و تاریخی به نام النصر بازی می کند!

النصر در آخرین نقل و انتقالات تابستانی خواستار جدایی تالیسکا شد اما وینگر برزیلی حاضر به ترک این تیم نبود. او سالانه 9 میلیون دلار حقوق دریافت می کند و 3 فصل از قراردادش باقی مانده است، یعنی هزینه جدایی او 27 میلیون دلار است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی