|

مسئولان رئال به دنبال جانشینی برای امباپه!

رئال شرایط خولین آلوارز، ستاره سیتی، را زیر نظر دارد تا او را به عنوان جانشین کیلیان امباپه به خدمت بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

رئال مادرید قصد دارد با پایان مهلت قرارداد امباپه با پاری سن ژرمن برای جذب این بازیکن و انتقالش به سانتیاگو برنابئو در تابستان سال آینده اقدام کند.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از خبرآنلاین؛ با این حال، اتفاقاتی که سال گذشته بین این دو طرف رخ داد باعث شده که مدیران این باشگاه اطمینان کاملی به این ستاره فرانسوی نداشته باشند و تمامی جوانب را در این قضیه در نظر بگیرند، خصوصا که اخیرا شایعاتی درباره تمدید قرارداد او با پی اس جی به گوش رسیده است.

همین موضوع باعث شده که مدیران رئال به صورت جدی به دنبال گزینه جایگزینی باشند تا در صورتی که امباپه بار دیگر قرارداد جدیدی را با پی اس جی امضا کرد، برای جذب او و تقویت خط حمله تیم‌شان اقدام کنند.

نشریه اسپانیایی Fichajes مدعی شده که امباپه هنوز گزینه اصلی و اولویت اول رئال مادرید است اما آنها حالا به دقت شرایط آلوارز را زیر نظر دارند و درخشش او در ترکیب منچسترسیتی توجه این باشگاه را بسیار جلب کرده است.

این ستاره 23 ساله در این فصل در تمامی دیدارهایی که سیتی در لیگ برتر انجام داده در ترکیب اصلی حضور داشته و موفق شده دو گل بزند و یک پاس گل هم ارسال کند که آمار بسیار خوبی برای او در طی چهار بازی است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی