|

تکلیف نهایی رفتن رضا درویش از پرسپولیس روشن شد!

حمایت اکثر اعضای هیات مدیره پرسپولیس کار را برای ادامه حضور درویش راحت کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی مورد نظر یحیی گل محمدی به دلیل محدودیت‌های ارزی ناموفق ماند و بدین ترتیب انتقاد از عملکرد رضا درویش بار دیگر اوج گرفت.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از مهر؛ رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حالا با توجه به مصدومیت علیرضا بیرانوند با مشکل گلر دوم در حساس‌ترین بازی فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا مقابل النصر عربستان روبرو شده تا روز‌های سختی را پشت سر بگذارد. کسی که قبل از لیگ بیست و سوم از هیأت مدیره باشگاه خارج شد تا تنها به عنوان مدیرعامل فعالیت خود را ادامه دهد.

درویش با وجود اینکه مخالفانی را در هیأت مدیره پیدا کرده است همچنان به کار خود ادامه می‌دهد. او که با شایعه استعفای خود نیز روبرو شده است تصمیمی برای این امر ندارد و با وجود عدم نمره قبولی در نقل و انتقالات تابستانی امور جاری را دنبال می‌کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای جذب منابع مالی نیز با مشکلاتی روبرو شده است و به همین دلیل خواستار دریافت تمام منابع مالی حاصل از فروش ارز اولیه سهام باشگاه شده، اما هنوز با آن موافقت نشده است. از سوی دیگر وام‌های دریافتی فصل گذشته پرسپولیس همچنان تسویه نشده است و بدین ترتیب این باشگاه نتوانسته منابع جدید بانکی نیز دریافت کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها