|

تلاش شبانه‌روزی برای رساندن بیرانوند؛ 10 روزه معجزه می‌شود؟

باید دید معجزه‌ای اتفاق می‌افتد و بیرانوند در فاصله 10 روزه آماده مسابقه بزرگ با النصر خواهد شد یا خیر؟

لینک کوتاه کپی شد

عصر دوشنبه بعد از شایعه مصدومیت سخت بیرانوند در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها، گروه پزشکی تیم ملی از طریق رسانه فدراسیون اعلام کرد هرچه مطرح شده گمانه‌زنی رسانه‌هاست اما صبح دیروز خبری که پرسپولیسی‌ها نمی‌خواستند صحت داشته باشد به واقعیت یپوست.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ایران؛ دکتر علیرضا حقیقت پزشک تیم پرسپولیس اعلام کرد: برای مشخص شدن میزان مصدومیت بیرانوند، او عصر دیروز (جمعه) برای انجام MRI اعزام و پس از ارسال پاسخ مشخص شد که کشاله پای چپ او دچار کشیدگی گرید ۲ شده که درمانش بین دو تا سه هفته به زمان نیاز دارد.

او ادامه داد: (شنبه) هم برای او سونوگرافی و تزریق در محل آسیب انجام شد و سعی ما بر این است که بیرانوند هرچه زودتر به تمرینات گروهی بازگردد.

با وجود اعلام این خبر که البته تا حدودی قابل پیش‌بینی هم بود موجی در صفحات هواداری فضای مجازی راه افتاد که بیرو هر طور شده خودش را به بازی 28 شهریور خواهد رساند چرا که هم پرسپولیس جایگزینی برای او ندارد هم اینکه حضور بیرو مقابل رونالدو و یارانش به لحاظ روانی می‌تواند شرایط تیم یحیی را بهتر کند.

البته استوری جمعه شب بیرانوند هم این گمانه را تقویت می‌کرد. بیرو در استوری اینستاگرامش نوشته بود: وقتی شرایط سخت می‌شود مبارز واقعی برای ادامه دادن قوی‌تر می‌شود.

مصدومیت بیرانوند که در صفحات هواداری النصر و رسانه‌های عربستانی بازتاب زیادی داشت بدترین خبر ممکن برای یحیی و تیمش بود اما تلاش عجیبی از دیروز شروع شده تا شاید معجزه‌ای رقم بخورد. یکی از اعضای کادر پزشکی تیم پرسپولیس دیروز گفت: هیچ چیز مشخص نیست. شبانه‌روز در تلاش هشتیم تا اوضاع علی بهتر شود. فیزیوتراپی از صبح (شنبه) شروع شده و در تمام ساعات شبانه‌روز در سه مرکز درمانی پک، ایران‌مال و ورزشگاه شهید کاظمی مشغول طی مراحل درمانی او هستیم.

با در نظر گرفتن این شرایط باید دید معجزه‌ای اتفاق می‌افتد و بیرانوند در فاصله 10 روزه آماده مسابقه بزرگ با النصر خواهد شد یا بحران دروازه پرسپولیس برای این مصاف نگران‌کننده می‌شود؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی