|

وقتی ورق برگشت و درویش به جای عزل حمایت شد

مدیرعامل پرسپولیس برخلاف پیش بینی برخی رسانه ها در جلسه هیات مدیره برکنار نشد.

لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روز قبل از سوی اعضای هیات مدیره باشگاه حمایت شد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری، شایعات عجیبی طی روزهای گذشته پیرامون باشگاه پرسپولیس به گوش می رسید. انتظار و درخواست هواداران پرسپولیس برای جذب مهاجم به خودی خود کافی بود تا جو هواداری پرسپولیس به شدت متنشج شده و حتی کار به جایی برسد که برخی منتقدان رضا درویش با تکیه به این فضا ادعای برکناری او از سوی هیات مدیره باشگاه را مطرح کنند. داستان از این قرار بود که در روزهای گذشته برخی از رسانه ها از برکناری رضا درویش توسط مدیران این باشگاه در جلسه هیات مدیره خبر داده و تاکید داشتند قرار است نفرات دیگری جانشین رضا درویش در پرسپولیس شوند.

به هرحال در پرسپولیس شایعات زیادی پیرامون روابط نه چندان دوستانه برخی از اعضای هیات مدیره با مدیرعامل این باشگاه شنیده می شود و طبیعی است که با انتشار این اخبار پای برخی از مخالفان درویش در هیات مدیره نیز مطرح شود.

اما موضوع زمانی جالب می شود که نه تنها هیچکدام از اعضای هیات مدیره که خارج از جلسات نقدهای زیادی علیه درویش مطرح می کنند، خواهان برکناری او نشدند بلکه درنهایت هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در بیانیه ای حمایت کامل و قاطع خود را از مدیرعامل این باشگاه اعلام کرد تا مشخص شود فعلا خبری از مخالفت علنی با رضا درویش نیست. به ویژه این که مهاجم خارجی نیز در آستانه ثبت قرارداد با پرسپولیس است و یکی از دغدغه های اصلی هواداران پرسپولیس نیز در حال مرتفع شدن می باشد.

در پایان نگاهی خواهیم داشت به اظهارات جالب حسین شهریاری، رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که ماه ها قبل به همراه حسین خبیری به هیات مدیره باشگاه اضافه شدند:

 "عزل درویش؟ چنین خبری اصلا درست نیست و آقای درویش به نحو احسن وظایف خود را انجام داده و هئیت مدیره از ایشان حمایت قاطع می‌کند. نمی‌دانم چه کسانی این شایعات را مطرح می‌کنند اما مشخص است این دست کارها از سمت تیم‌هایی است که از پرسپولیس عقب‌تر هستند دست به دامان چنین برنامه‌هایی می‌شوند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی