|

اشتباه بزرگ یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات

پرسپولیس احمد گوهری را خیلی راحت از دست داد.

لینک کوتاه کپی شد

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال مقابل بلغارستان در دقیقه ۲۳ دچار مصدومیت شد و جای خود را به پیام نیازمند داد.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از ایسکانیوز؛ امروز اما دکتر علیرضا حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس، در رابطه با آخرین وضعیت مصدومیت بیرانوند اظهار داشت که کشاله پای چپ او دچار کشیدگی گرید ۲ شده که درمانش بین دو تا سه هفته به زمان نیاز دارد. به این ترتیب بیرانوند به دیدار پرسپولیس مقابل النصر که در تاریخ ۲۸ شهریور ماه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود نمی‌رسد.

یحیی گل‌محمدی در فصل نقل‌وانتقالات بدون اینکه دروازه‌بانی را به خدمت بگیرد احمد گوهری دروازه‌بان ذخیره فصل گذشته ان تیم را به صورت قرضی با قرارداد یک ساله به آلومینیوم فرستاد. مدیران پرسپولیس هم ابتدا به دنبال جذب دروازه‌بان سهمیه زیر ۲۳ سال بودند که موفق به جذب گزینه‌های گل‌محمدی نشدند.

بعد از توافق محمدرضا خالدآبادی با استقلال، گل‌محمدی به دنبال جذب دروازه‌بان زیر ۲۳ سال خارجی بود. از همین رو ننکا مربی دروازه‌بانان برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس یک گزینه از برزیل را به باشگاه معرفی کرد که در نهایت پرسپولیس موفق به جذب این دروازبان نیز نشد. البته پس از صحبت‌های علیرضا بیرانوند در مورد بها دادن به دروازه‌بان‌های جوان و این پیشنهاد که باشگاه بهتر است، ۱۵ میلیارد پول انتقال دروازه‌بان ۱۹ ساله برزیلی را خرج هزینه‌های روزمره تیم کند، یحیی گل محمدی از خرید دروازه بان خارجی منصرف و تصمیم گرفت قید جذب این دروازه‌بان برزیلی را بزند.

پرسپولیس در شرایطی که هنوز موفق به توافق با دروازه‌بانی نشده بود اجازه جدایی به احمد گوهری را داد تا این سهل‌انگاری با مصدومیت علیرضا بیرانوند در آستانه تقابل با یاران رونالدو کار دست یحیی گل‌محمدی دهد.

حالا با این تفاسیر یکی از ۲ دروازه‌بان ۲۱ ساله تیم فوتبال پرسپولیس باید مقابل یاران رونالدو در چارچوب دروازه پرسپولیس قرار بگیرد. امیررضا رفیعی و مهرشاد اسدی ۲ دروازه‌بان زیر ۲۳ سال پرسپولیس هستند که هر ۲ آنها محصول آکادمی تیم فوتبال پرسپولیس هستند و هیچ یک از آنها تجربه بازی رسمی را نداشته است.

شانس امیررضا رفیعی نسبت به مهرشاد اسدی برای قرار گرفتن در چارچوب دروازه پرسپولیس بیشتر خواهد بود زیرا این دروازه‌بان در ۳ هفته ابتدایی لیگ به عنوان دروازه‌بان دوم بر روی نیمکت پرسپولیس قرار گرفته بود، البته اسدی نیز در بازی آخر سرخ‌پوشان در هفته چهارم مقابل فولاد برای اولین بار در لیست پرسپولس قرار گرفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها