|

پرسپولیس در دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا گلر ندارد؟!

پرسپولیس بیرانوند را به احتمال فراوان در لیگ قهرمانان آسیا در اختیار نخواهد داشت.

لینک کوتاه کپی شد

علیرضا بیرانوند، گلر تیم فوتبال پرسپولیس که به همراه تیم ملی به منظور برپایی اردو و برگزاری دیدار تدارکاتی به بلغارستان سفر کرده بود دچار مصدومیت شد و وضعیت او باعث نگرانی کادرفنی تیم ملی و پرسپولیس شده است.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از نبض بازار؛ تیم پرسپولیس باید 10 روز دیگر در ورزشگاه آزادی تهران میزبان النصر عربستان و ستارگان بزرگی از جمله رونالدو و سادیو مانه باشد و حساس‌ترین و مهم‌ترین دیدار خودش را در لیگ قهرمانان آسیا در گام اول برابر این حریف عربستانی برگزار خواهد کرد.

سرخپوشان از بد حادثه گلر ذخیره هم در اختیار ندارند و بعد از قطع همکاری با احمد گوهری و انتقال قرضی این بازیکن کسی را به جای او به خدمت نگرفتند تا این بیرو گزینه بدون جانشین دروازه این تیم باشد. 

کادر پزشکی تیم ملی فوتبال پس از معاینات بالینی و تصویربرداری انجام شده از آسیب دیدگی عضلات داخلی ران چپ علیرضا بیرانوند اعلام کرد: در روزهای آتی، درمان فیزیوتراپی و بازتوانی به صورت روزانه انجام خواهد شد و با انجام ارزیابی‌های روزانه و بررسی شاخصهای عملکردی نسبت به پیشرفت تمرینات و زمان بازگشت به میادین تصمیم‌گیری خواهد شد و سایر زمان‌های اعلام شده گمانه‌زنی رسانه‌ای است.

علیرضا بیرانوند در دیدار دوستانه اخیر تیم ملی فوتبال ایران و بلغارستان دچار مصدومیت شد.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا، سه‌شنبه ۲۸ شهریور میزبان النصر عربستان خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها