|

سپاهان بی خیال یک پرسپولیسی نمی شود!

سپاهان با پوستری از احمدزاده که در پشت او برایان دابو و عیسی آل‌کثیر دیده می‌شوند، به استقبال دیدار دوستانه برابر زنیت رفته است.

لینک کوتاه کپی شد

طرح این پوستر در حالی روی حضور عیسی آل‌کثیر و برایان دابو متمرکز شده است، که این دو بازیکن به دلیل موانع مربوط به قوانین جدید فوتبال ایران در رابطه با سقف قرارداد، کارت بازی‌شان در لیگ برتر صادر نشده و به همین دلیل در ۴ هفته ابتدایی مسابقات غایب بوده‌اند. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ این در حالی است که مدیران باشگاه سپاهان این روزها تمام تلاش‌شان را به کار گرفته‌اند، تا سرانجام پس از هفته‌ها و در آستانه شروع مسابقات آسیایی مشکل این دو بازیکن حل شود، اما نه تنها فدراسیون و سازمان لیگ از مواضع خود کوتاه نیامده‌اند، که در این بین ورود ٣ باشگاه تراکتور، استقلال و پرسپولیس و شکایت از سپاهان کار را سخت‌تر هم کرده است.

در میان این حواشی نماینده فوتبال ایران ساعتی پیش اصفهان را به مقصد روسیه ترک کرده، تا در دیداری دوستانه به مصاف زنیت‌سنپترزبورگ برود. این دو تیم در راستای پیمان خواهرخواندگی‌ای که امضا کرده‌اند، در اواخر بهمن ماه نیز در نقش جهان به مصاف هم رفتند که آن مسابقه با پیروزی ٢ بر صفر سپاهان تمام شد.

به احتمال زیاد عیسی آل‌کثیر و برایان دابو در مصاف با زنیت در روسیه از ابتدا در ترکیب اصلی سپاهان قرار خواهند داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها