|

ستاره پرسپولیس امیدوار به ملی پوش شدن

کنعانی زادگان تصمیم قلعه نویی را کاملا پذیرفته و در تمرین امروز نیز انگیزه بالای خود را برای بازگشت زودهنگام به اردوی تیم ملی به نمایش گذاشت

لینک کوتاه کپی شد

حواشی شکل گرفته در بازی فینال مقابل ازبکستان که با اخراج لحظات پایانی محمدحسین کنعانی زادگان همراه شد، تصمیم جدی و انضباطی امیر قلعه نویی را در پی داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ کنعانی زادگان که طی چهار بازی ابتدایی فصل جزو نفرات شاخص و تاثیرگذار پرسپولیس محسوب می‌شد و کمتر کسی تصور عدم حضورش در اردوی تیم ملی را می‌کشید، در نهایت با تصمیم امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی به دلیل انضباطی در لیست قرار نگرفت.

مدافع باتجربه پرسپولیس که البته به نظر می رسد کاملا در مرز پختگی و پذیرش تصمیمات فنی قرار دارد، به خوبی با این موضوع کنار آمد و با ریکاوری مناسب اکنون در روزهایی که اردوی تیم ملی در بلغارستان دنبال می‌شود، در تمرین پرسپولیس حاضر شده و به دنبال این است تا بار دیگر با عملکرد موفق فنی و دوری از حواشی، جایگاه خود را در تیم ملی پس بگیرد.

کنعانی زادگان که طی دیدارهای این فصل جزو نفرات مورداعتماد و موثر یحیی گل محمدی در پرسپولیس بوده، باید دید در ادامه مسیر چه شرایطی را دنبال خواهد کرد تا حضوری موفق در لیگ قهرمانان آسیا با پیراهن سرخ‌ها و در ادامه برای جام ملت‌ها پشت سر بگذارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی