|

اقدام عجیب امیر قلعه‌نویی در تیم ملی

سرمربی تیم ملی پس از گذشت دو روز از تمرین این تیم به یک بازیکن اجازه داد تا همراه تیم باشگاهی‌اش به روسیه سفر کند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در جام ملت‌های آسیا آماده می‌کند، تمریناتش را از روز شنبه با دعوت تعدادی از بازیکنان شاغل در لیگ برتر و لژیونر‌ها آغاز کرد تا برای بازی تدارکاتی با بلغارستان و آنگولا آماده شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر؛ پس از گذشت دو روز از شروع این تمرینات صبح امروز دوشنبه سایت فدراسیون فوتبال از «تعامل بین فدراسیون و سپاهان» خبر داد و اعلام کرد: «فدراسیون فوتبال با قدردانی از تمامی تیم‌های باشگاهی بخاطر همکاری با تیم‌های ملی، به دلیل همراهی تعدادی از بازیکنان سپاهان با تیم امید و تیم ملی بزرگسالان، رضا اسدی برای حضور در دیدار بین‌المللی تیم سپاهان با زنیت روسیه به تیم باشگاهی خود بازگشت.»

این تصمیم در شرایطی اتخاذ شده است که برنامه سفر سپاهان به روسیه از مدت‌ها قبل مشخص بوده و اگر قرار بر رفتن رضا اسدی همراه این تیم بوده چرا به تیم ملی دعوت شد؟ اگر قرار بر تعامل بود امیر قلعه نویی به این بازیکن اجازه می‌داد همین دو روز را هم کنار تیم باشگاهی اش تمرین کند تا برای بازی با زنیت بیشتر به کار سپاهان بیاید!

امیر قلعه نویی در حالی چنین تصمیمی را گرفته است که روی استفاده از بازیکنان حساسیت نشان داده بود، اما در عمل اتفاق دیگری رخ داد. پیش از این سردار آزمون هم اعلام کرده بود به دلیل مصدومیت نمی‌تواند در اردوی تیم ملی حضور داشته باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی